Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért "elítélendő" ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "elítélendő" ha szakítás után úgymond visszafogadom az exem? Úgy hogy a szakítás alatt neki volt új kapcsolata.

Figyelt kérdés
Eleinte én is így éreztem, hogy nem helyes úgy megint összejonni az exxel hogy a kapcsolatunk után ő mással volt, most mégis az ellenkezőjét érzem. Oké, felfoghatjuk úgy hogy a szemét kipróbálta mással, azzal nem jött be és visszakönyörgi magát... De ez miért baj feltétlenül? Miért baj ha így jött rá hogy neki mégis az előző kell?
2019. ápr. 7. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert amint talál jobbat, megint lelép. Tapasztalat.
2019. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, végülis sajnos ez is egy opció.
2019. ápr. 7. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Én nem ítélem el, a kettőtök dolga. A következmény is.
2019. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért "elítélendő"? Mert rohadt megalázó. Aztán amint talál megint egy új jelöltet, szemrebbenés nélkül újra dobni fog. Amúgy nem azért jött vissza, mert rájött hogy te kellesz neki, hanem mert más nem volt kéznél, és nem akart 2 szék közül a pad alá esni.
2019. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lehet nem jól fogalmaztam, inkább úgy mondanám hogy miért nem tanácsos?


Bár tudom, ez is mint minden, abszolút helyzetfüggő, van példa és ellenpélda is rá. Igazából én vagyok ebben a helyzetben, első komolyabb kapcsolatunk volt, több évig tartó, és a szakítás után ő egyből összejött mással. Néha beszélunk, és ő mondta hogy nyűglődnek, próbálgatják aztán meglatja. Én még mindig érzek iránta, így eljátszottam a gondolattal... De nem álltatom magam, valószínűleg nem lesz már köztünk semmi. Csak elmélkedem.

2019. ápr. 7. 18:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Hármas, neked is igazad van valószínűleg. Ezért is írtam ki a kérdést, hogy mások, tiszta fejjel mit gondolnak erről. Én magamból indultam ki, azért nem jönnek össze az exxel mert nincs más és jobb mint egyedül... De sajnos sok ember van aki meglépi ezt, tekintet nélkül a másikra.
2019. ápr. 7. 18:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha oda jutna a dolog, én sem tudom mit tennék, valószínűleg nem merném megint beengedni az életembe, pont emiatt.
2019. ápr. 7. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Sztem meg egyáltalán nem baj. Hiányzik? Szereted? Akkor csak azért nem próbálnád meg vele újra, mert az általános vélekedés szerint nincs értelme!??? Te éltél vele, te tudod, h jó-e neked vagy sem. Hány olyan történetet hallottunk már, h szét mentek aztán, újra össze jöttek, és együtt maradtak. Pontosan annyi esély van rá, h jól fog elsülni, mint arra, h nem. A töltött káposztás hasonlatot meg senki ne hozza ide. Egy párkapcsolatot nem igazán lehet hasonlítani semmihez, főleg nem egy kaposztahoz.

Viszont ami magyon fontos, h ha úgy döntesz, h újra kezded vele, előtte jól gondold át, h eltudsz-e tekinteni attól, h mással volt. Ha nem!? Akkor nincs értelme, mert állandó veszekedéseket fogsz generálni.

Mondjuk ha úgy döntesz, h vissza engeded, akkor azért ne egyből, amint jelzi neked. Egy pár hétig vagy hónapig húzd szépen. Mert ha egyből vissza engeded, akkor nagyon nyeregben lesz, és nem fogja érezni, h mennyire vagy értékes....

2019. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Nalunk en voltam az ex, aki szakitott.

A sajat peldamat tudom csak elmeselni..

Mi a parommal kb egyutt nottunk fel, szo szerint fel eletunkben, teljes felnottkorunkban egyutt voltunk.

Egy ido utan, "felnove" nagyon furcsa volt, hogy en tartok eletem X allomasanal, o pedig meg igencsak messze jar ettol.

Egyutt voltunk, egyutt nottunk fel, es en magamat sokszor megis felnottebbnek ereztem.

Ez nagyon osszezavart. Ilyet az ember nem tud megbeszelni a masikkal, mert nem akaratos dolog.

Szakitottam.


Eltelt egy kis ido es igen, en is probalkoztam massal, de ugy nem lehet kapcsolatot kialakitani, hogy erzelmileg az ember mas fele van elkotelezve.

Kb egy ev utan kerestem meg az exem. Es azt lattam, a szakitas akkora megrazkodtatas volt szamara, hogy rengeteg olyan dologban, ami miatt szakitottam, jo iranyba valtozott. Rengeteget szenvedett, de kellett neki ez a lokes hozza.


En nem azert "konyorogtem vissza" magam, mert nincs jobb, dehogynem van, mindenkinel van jobb- hanem azert, mert nem akarok mast, csak ot.

Nekem pedig a szakitas alatti kaland arra volt jo, hogy erre rajojjek.

2019. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két utolsó választ! És mindet, örülök hogy tényleg hasznos és tatkanas válaszok érkeztek.


Nagyon jó volt olvasni mindkettőt. Igazából ez a kapcsolat amiben benne van, a mi kapcsolatunk alatt kezdődott, párhuzamosan, anno szakítás előtt be is vallotta hohy kezd érezni iránta valamit. Szóval nem feltétlenül egy semmitmondo kaland ez sajnos. Bár a gondjait velem osztja meg és azt vallja hogy kellett volna neki még egy kis idő egyedül... Mert pontosan nem tudom, de szakítás után 2-3 hétre ok már együtt voltak. Igazából nekem is kellett ez az egész, egy kis önreflexio sosem árt, tisztában vagyok azokkal a hibákkal amiket elkövetettem, és úgy érzem pozitív irányba fejlődtem. Rettenetes időszak volt de sokat adott abban hogy jó irányba változzak én is és a felfogásom is. Igazából csak eljátszottam a gondolattal, mert lehet komoly kapcsolat alakul ki nekik ebből, bár őszintén, egy öt éves kapcsolat után egyből ugrani a másikba, nekem nem sok jóval kecsegtet. Aztán ki tudja, nem kívánok neki rosszat. Én is érzem hogy kezdek továbblepni, de azért nem hazudok, néha eszembe jut hogy mi lenne ha.

2019. ápr. 7. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!