Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek elítélendő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő, hogy tetoválás miatt szakítani akarok a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sosem bírtam a tetkókat, amikor összejöttünk, még nem volt neki. Most viszont elhatározta hogy csináltat, ráadásul többet is. Már van is időpontja a szalonba, egy hét múlva már össze lesz firkálva a bőre. Én ezt nem tudom elviselni, meg is mondtam neki. Ő erre mindjárt különféle nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illetett, továbbá a fejemhez vágta, hogy ezek szerint csak a testéért szerettem.

Nektek mi a véleményetek erről? Kinek van igaza?


2017. febr. 20. 01:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
Miért foglalkozol az ítélkezőkkel? Azt csinálsz amit akarsz.
2017. febr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
24%

Nem. De az erre hajlamos emberkék bírnak egyfajta személyiséggel, ezt nem lehetett előre felismerni?

Nekem a környezetemben csak 1 ilyen személy van, még a kommunikációra is képtelen vagyok vele, nemhogy a párom legyen.

2017. febr. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Mérhetetlenül szerelmes lehetsz te is.
2017. febr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
100%
Ha tényleg szeretitek egymást, tudtok kompromisszumot kötni. De a reakciójából kiindulva úgy érzem nem ez a helyzet....
2017. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettötöknek igaza van. Csak nem kell együtt lenni.
2017. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk baromira szerethetted tényleg ha ennyitől otthagyod,hogy van egy 5centis pillangó pl. a s***ggén.
2017. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes, hogy az itt fórumozó tetkósok szerint kb "belső szükséglet" és "mély érzések önkifejezése" a tetováltatás, aztán, meg, ha arra kerül a sor, "csak a testemért szeretsz"...

Na, kb ennyiből is látszik, h mennyire értelmes az itt leírt csaj.


Egyébként szerintem is egy mentalitás a tetováltatás, nem csak arról szól, hogy egy kép van a bőrömön.


És bevallom, nekem sem szimpatikus ez a mentalitás. Szóval, ha úgy döntesz, hogy szakítasz vele, én megértem. Szerintem igenis lehet az, ogy ez valakinek nem fér bele. Kérdező, szerintem ez igenis egy valós indok lehet, ha így döntesz, én megértelek.

2017. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
39%

Ami neked nem fér bele, az szakító ok.

Én, szakítottam hosszú kapcsolatot, mert fiúsra nyíratta a haját. Úgy, nem volt kedvem még hozzá érni sem. Akkor mit keressünk tovább egymás mellett?

2017. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A haj kinő, a tetkót viszont soha nem lehet már eltüntetni...
2017. febr. 24. 22:28
 10/33 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem,bár nekem érthetetlen. És nem hiszem,hogy annyira oda lettél volna érte.
2017. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!