Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyire meg viselhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire meg viselhet egy embert a szakítás hogy utána már nem lesz szerelmes?

Figyelt kérdés

1 éve szakított a barátnőm,ami úgy már nem kevés idő,de azóta egyszerűen ki ölt minden jó érzést belőlem,hogy nyissak egy új felé.


Néha úgy be villan igen milyen jó lenne. Régi sem hiányzik,csak meg viselt.Lehet csak meg szoktam már ezt. Pár napja látott is úgy mosolygott fülig,mintha mi sem történt volna meg integetett.


nov. 16. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen megviselhet.
nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ezt ma már egyre kevesebben értik
nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez már két év, de szerintem nekem egy életre elment a kedvem.
nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Megviselhet persze. De a hozzaallasodtol, sajat gondolataidtol is fugg, hogy megsavanyodott, banatos emberkent eled az eleted, vagy azt mondod, hogy igenis tullepek ezen es megtalalom azt a szemelyt, akivel boldogan elunk, mig meg nem halunk.
nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

:(.Igen sajna a mai világ elég fura picit,más irányba tart a világ. Én már megijedtem magamtól..

Meg jönnek a kérdések naa mikor lesz gyerekem,unoka stb.

Mondom basszus 31 évesen ennyire gáz vagyok?Valóban jó meg szép dolog lenne,de nehéz megbízhatót találni,és csak úgy megcsinálni nem akarok egy gyereket

nov. 16. 21:57
 6/14 A kérdező kommentje:
4# Ebben igazad van.Mikor rá érek nagyin gondolkodni akkor jön ez fel. Alapjaiban úgy jó kedvű,vidám vagyok.
nov. 16. 21:58
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem még rövidebb ideig tartó kapcsolat vagy ismerkedési fázis után is sokáig van "nem kell senki" érzésem. Egyszerűen nem érzem, hogy vágynék másra, mert az adott személyre, legalábbis az általam elképzelt verziójára vagyok kondicionálva.


Tény, hogy minél előbb továbblép az ember, annál előbb jön a következő lehetőség.

nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
én is fel adtam mindenki adja fel elég ebből.
nov. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Téged nem megviselt, hanem - akár bevallod saját magadnak akár nem - még szerelmes vagy az exedbe. Most is az exedre vonatkozó résszel zártad a soraidat, mint akit zavarna hogy az exed boldog és túltette magát rajtad.

Neked is ezt kellene tenned. Amíg a múlt rabságában élsz addig nem fogsz meglátni másokat. Tudod hogy van ez, teli pohárba nehéz új bort tölteni.

nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9# Ha most rá kell mondanom,akkor igen.

De amúgy meg a hideg ráz,ezek a félre lépése ami volt,vagy hogy belém kössön mikor épp olyanja van..

És mindig ő érzi magát hátrányosnak,hogy szülei elváltak meg hogy cirkuszok néha

nov. 17. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!