Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen hamar bele lehet másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hamar bele lehet másba szeretni?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem az exem, első kapcsolata voltam ,1 évig voltunk együtt.Nagyon szerettük egymást viszont lelkileg nagyon sokat bántottam. Betelt nála a pohár.Bár lattam rajta nagyon mehezen enged el,sírt is sokat dr vegul a szakítás mellett dontott. Akkor meg azt momdta szeret ,nem arrol van szó csak már nem bírja,elhanyagolta magát meg minden,nem önmaga.De addig konyorogtem neki hogy elertem hogy mar olyanokat irjon hogy rajott nem is szeretett csak sajnált meg ilyenek. Mikor meg kicsit beszeltunk szakítás után azt is csak azert mert megkertem rá xd bar gyakran válaszolt de annyira azt ereztem rajta mintha utálna vagy haragudna bar azt mondta hogy nem. Sajnos osszevesztunk csunyan, semmi ertelme nem volt ennek a beszelgetesnek már ès olyanokat mondott nem erdekli hogy lesz e valakim őt már nem èrdeklem egyáltalan.Es letiltott mindenhonnan.Egyszerűen nem tudom felfogni hogy tudott ilyen hamar elfelejteni mikor mar napi szinten veszekedtunk akkoris egyutt maradtunk es terveztuk a jovot ezt leszamitva ugyanuzy szerettuk egymast egyutt is laktunk de nyilván tudtam ez a sok veszekedes nem jó es mondtam neki hogy miert vagy meg velem ha mindig bantalak es azt mondta mert boldog velem es nem akar elhagyni mert szeret.Es lattam rajta mikor vissza is adta a cuccomat sírt nagyon. Utoljara megprobaltam ravenni hogy maradjon velem de akkor mar nagyon hatarozottnak mutatta magát de a vègèn megint elsírta magát de akkoris azt mondta hogx vege.Összetörtem rendesen.Akkor azt mondta hogy most nem fog lanyokkal foglalkozni erre mar van baratnője, alig szakításunk után ismerkedhettek meg. Bár egyik baratnomtol kerdezte van e valakim ismerkedek e valakivel de sztm nem jelent semmit. Mar egyaltalan nem zaklatom ,beletorodtem nehezn tartottam magamat vissza de sikerult, erre egyik ismerősöm ráírt mikor konyorogtem neki hogy ne ,ne zaklassa( volt egy felreertes) es akkor irta exem neki hogy èn mostmar elfelejthetnem őt meg ilyenek kozben semmi kozom nem volt semmihez na es massal rairtam szèpen hogy azt a lanyt tiltsa le es nem akarok bajt a kapcsolataban ,erre ugy nekem allt hogy en nyomozok utána en mit kepzelek magamrol kiterdekli hogy èn kivel vagyok meg kivel nem,ne zaklassam meg ilyenek.....Fáj hogy ennyire utál vagyis ezt veszem eszre rajta ès hogy ilyen hamar túltette magát rajtam

nov. 17. 18:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindennel jobban szeretett tényleg. Első szerelme voltam mindenki mondta hogy igy fèrfit mèf nem láttak. És ismerem ès nem tudom elhinni hogy már nem szeret,főleg ugy hogy azt mondta hogy konkretan 1 nap alatt rajott hogy mar nem szeret.
nov. 17. 18:27
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem téged siratott, hanem az elrontott kapcsolatotokat. Azt már régóta gyászolta, ezért sikerült ilyen hamar túllenni rajta/d.
nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beléd se volt egy ideje szerelmes, de a másikba se az. Kapcsolatfüggő. Mert szeretet és figyelemhiányos. Azon kívül nincs önbecsülése, mert veled tette magát olyan sokáig fölöslegesen. De az biztos, hogy neki nélküled egyedül vagy partnerrel ezerszer jobb. Úgyhogy hagyd békén, ne kerüljön szóba egyáltalán senkinek. Heverd ki őt és menj el pszichológushoz ha megteheted, mert valami gond van veled is egyértelműen.
nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen hamar bele lehet másba szeretni?"


Nem szerelmes még belé, csak végre valahára nyugodtabb légkörben van tőled távol.

Nem akarja, hogy az életében tovább részt vegyél.

Azért tiltott le, azért mondta, hogy ne zaklasd és azért szakított veled.

Tönkretetted, de rájött, hogy veled boldog soha nem lenne.

Ne írj ki több kérdést lécci, ez már a 4. ha jól számolom. Mert a válasz mindig az lesz, hogy nem szeret téged.

Túl fogsz rajta lépni ugyanúgy, mint ő rajtad csak idő kell hozzá és hasznos elfoglaltság.

Nem tudom miért bántottad, de kezdj el valamit magaddal, hogy a következő partnered ne bántsd.

nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!