Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit szerettek jobban? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szerettek jobban? Ha egy férfi hamar és határozottan megy a csókért, vagy ha már sok időt töltöttetek együtt és már te szeretnéd de megvárat, és ekkor végre megteszi?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb érzés?


Mindkét esetben már eldöntötted, hogy tetszik a férfi, csak az egyik esetben esetleg még nem bízol benne talán annyira és kicsit váratlanul ér, hogy ennyire rámenős, a másik esetben pedig már kész vagy rá, egy ideje várod hogy legyen valami, és aztán végre elcsattan.



2021. nov. 20. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Tetszik, ha határozottan és gyorsan meglépi, mert akar engem
Az a jobb, ha türelmesen megvárjuk, míg kényelmesen érezzük egymást egymás közelében, és már várom, ekkor nagyobbat durran
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha határozottan megcsókol, AMENNYIBEN meggyőződött róla, hogy én is szeretném.
2021. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon attól függ, hogy mit jelent a gyorsan, meg mit a váratás. Egy fél napos első randi után egy csók szerintem rendben van. Valahol a kettő között. Tehát azt kivárja, amíg én is szeretném, de nem húzza az időt a semmire, mert akkor elkönyvelem, hogy nem is tetszettem neki, és lezárom.
2021. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

egyik sem, miert kell mindig vegletekben gondolkodni?!! ha negvan koztunk a kemia es ugy adodik a helyzet, akkor szerintem azt mindketten erezzuk, tud jo lenni, ha ilyenkor o lep es igenis kimutataja, hogy vonzodik hozza. de semmikepp se akarom ‘tul ramenosnek’ erezeni.

megvan a varakozasnak is a varazsa, de nem tul sokaig, semmikepp sem hetekig, mert akkor elvesz es megunom. de szituaciofuggo, a mostani pasim pl. kicsit visszafogottabb volt elso randin, de engem meg annyira vonzott, hogy kb en kezdemenyeztem a csokot, szegyen vagy sem. bejott, azota is egyutt vagyunk.

2021. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Az ideális első csók számomra teljesen spontán jön, úgy, hogy utólag el se lehet dönteni, ki kezdeményezte... csak úgy megtörténik.

Volt már olyan, hogy teljesen egyértelmű helyzetben már tiszta frusztrált voltam, hogy mikor csókol már meg a pasi... nem esett jól a várakozás.

2021. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb nő (+80%) engedi az első randis csókot, ha tényleg bejössz neki. De van olyan, aki vagy prűd vagy pedig önbizalomhiányos és ezért nem engedi akkor sem, ha tetszel neki.


De fel lehet ezt vezetni, nyilván rajtad is múlik hogy építed fel a dolgot, pl. ha még egyszer sem értetek egymáshoz a randin, akkor úgy fura megcsókolni, de ha már összeért többször a kezetek, lábatok, akkor már nem az.

2021. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!