Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedéskor, vagy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor, vagy akár később is, ha már kapcsolatban vagytok, kéretitek magatokat? Fontos, hogy várasd a másikat, nem reagálsz hamar az üzenetére, elérhetetlennek mutatod magad (elérhetetlenebbnek annál, mint amennyire szeretnél vele lenni)?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem nagyon reagálna az én üzenetemre azt hagynám annyiba. Főleg ismerkedéskor. Nekem ezzel azt mutatja, hogy zavarom és nem akar beszélgetni.
2022. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretem az ilyen játékokat. Ha engem valaki érdekel, akkor amint tudok írok neki, de olyat nem játszom, hogy direkt fél nap múlva írok vissza, hogy elérhetetlennek tűnjek.
2022. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, gyűlölöm a játszmázást. Ha valaki velem játszmázik vagy nem mutat kölcsönösséget ilyen téren, akkor rekordsebességgel kiábrándulok belőle.
2022. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont úgy viselkedek, ahogy szeretnék viselkedni - ha a másiknak sok, ahogy viselkedem, akkor úgysem lennénk boldogok.
2022. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Apukám mindig arra biztatott, ne mutassam ki. Szerintem ez nagyon káros üzenet, nem akarok így élni.

Nem nagyon találkoztam olyan emberrel, aki ne ugyanezt mondta volna magáról, amit te: nem akarok játszmázni és nem is játszmázom, kerülöm az ilyen embereket. Mégis mennyi játszma van a világon. Szerintem nekem sok energiám van abban, hogy ne játszmázzak, őszintén szeretnék kommunikálni, de azért nehéz.

Vagy néha az őszinteséget is nehéz elválasztani a tapintatlanságtól. Nem vagyok egy "ami a szívemen, az a számon"-típus. Nem szeretek megbántani senkit, főleg mert érzékeny vagyok és könnyen megbántódom én is, ezeket kerülném.

2022. máj. 1. 12:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Tiszta szerelem csak őszinte önmegmutatádsal lehetséges, különben értelemszerű csalódás lesz belőle.
2022. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez játszmázás és undorító. Soha nem csináltam senkivel. Aki velem csinálta: tiltás, törlés.

Az érzelmek kimutatásának is van arányos középútja. Nem kell színészkedni, meg jégkirálynő/királyt játszani, de az se ideális, ha úgy liheg az ember, mint egy pincsikutya.

2022. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, mondjuk nekem ez a középút se nagyon megy, az igaz. Én sok vagyok, ha valaki tetszik/szeretem, elárasztom. De hát minden más meg megint csak megjátszás lenne, nem igaz?
2022. máj. 1. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem játszmáztam. Nekem is mindig javasolták ezt, mert lány vagyok és nehogy már ilyen "könnyen elérhető" legyek, ez nem nőies, de nem érdekelt. Én ilyen vagyok és kész, sosem akartam olyannal lenni, akinek ez nem fér bele. És mégis volt olyan pasim, akinek ennek ellenére sok voltam. Volt olyan, aki velem szemben játszmázott így. Hogy írt egy üzenetet, én azonnal reagáltam rá, ő meg várt minimum 20-30 percet, de néha órákat, mire válaszolt. Amire szintén írtam azonnal, és ismét. Nagyon zavart és rengeteget veszekedtem vele emiatt, de őszintén szólva fogalmam sincs, miért, ennek ellenére sem szakítottam vele. Csak mikor megtaláltam azt, aki nem szórakozott velem így, hanem ugyanúgy hozzám hasonlóan egyből reagált mindenre, amit írtam. Felüdülés volt, akkor jöttem rá, hogy mennyire korlátozó és gonosz dolog volt a korábbitól, hogy így próbált meg manipulálni. Aztán persze még ő volt meglepődve, amikor szakítottam vele.


Én egyetértek veled. Ha valakinek sok vagy, akkor nem ő a te párod. Létezik olyan, akinek jól esik ha elárasztod, sőt, igényli. Én is ilyen vagyok, és szerencsére a párom is. Nem érezném, nem éreztem magam jól egy olyan kapcsolatban, ahol nekem vissza kell fognom magam a másik kedvéért. Utólag persze könnyű okosnak lenni, de most már nem mennék bele ilyenekbe. Csak hát ha egész gyerekkorodtól kezdve azt hallod, hogy ez a normális és veled van a baj, akkor hajlamos vagy elhinni, hogy tényleg. Pedig csak mások vagyunk.

2022. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De az se egy nagyon korrekt dolog, ha látod, hogy a kapcsolat vagy az ő viselkedése nem jó, ennek ellenére vele maradsz, és csak akkor lépsz tovább, mikor már megvan az új párod? Vele akkor a másik háta mögött ismerkedtél? Minek neveznéd ezt?
2022. máj. 1. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!