Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert ir ram az exem ha aztan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ir ram az exem ha aztan nem valaszol?

Figyelt kérdés
Baratok maradtunk, ramirt egy hete hogy jajj mi van velem meg mizu. Valaszoltam, visszakerdeztem es mar napok ota bszik valaszolni... Nekem mindegy, de akkor minek ir ram...
nov. 20. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu többnek írt, csak épp nem válaszoltak, nem volt kivel csetelni éppen, esetleg unalmában, igy elővett téged is, de mire visszairtál neki, már válaszoltak a többiek így kiestél a sorból.
nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az exek! Az enyémmel is neha beszélek,az is visszakérdez, aztán meg se nézi napokig.
nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Látod-látod, újabb megerősítést nyertél hogy miért már csak az exed. Ennyit jelentesz jelenleg neki.
nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Kanos
nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfogyott az onbizalma es ezt szerette volna feltolteni azzal, hogy belogat egy csalit, hogy harapsz-e meg ra. Megadtad neki, amit akart.
nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!