Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon ez az én hibám vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez az én hibám vagy nem?

Figyelt kérdés

Véget ért a kapcsolatom, több évet tartott. A pasim kiderült, sosem közeledett felém “tiszta” szándékkal, mert sose hagyta abba a kapcsolatunk alatt a titkos szeretőjével a találkozókat.

Ma mar tudom, hogy nem is volt szándékában engem komolyan venni, habar összeköltöztünk es hivatalosan egy pár lettünk.

Viszont így a visszapillantó tükörből eszembe jutnak a sajat tévedéseim is, habár megszerettem es hűséges voltam hozzá, de emlékszem hogy a kapcsolatunk elején nem volt nekem szimpatikus es volt hogy visszautasító voltam, az is igaz, hogy nekem idő kell amíg megszokok valakit es ez is belejátszott, hogy nagyon nyomult mikor én még ragaszkodtam a magányomhoz.

Az is eszembe jut, hogy lehet hogy azért voltam vele eleinte távolságtartó mert ereztem hogy nem őszinte es csal...

Most mar hibásnak érzem magam, eszembe jut, hogy volt hogy elkártyázta a pénzét es en bosszúból nem adtam a kajámból es eldugtam, ami nálunk a családban sose volt szokás . Jatekfuggő volt es sokszor így büntettem, hogy nem adtam neki az enyémből, hogy ismerje meg a következményeket... volt hogy éhesen ment a munkába. Utólag ezeket szégyellem es sajnalom, mert ő bármilyen is volt, en lehettem volna más, jobbszívűbb megértőbb.

De tudom ha ő bebizonyította volna hogy szeret, es nem csalt volna ami rendre kiderült, akkor en is változtam volna . Mert nagyon megszoktam es megszerettem, nem vágytam más pasira, a szex jó volt vele.

Sajnalom hogy így végződtek a dolgok es nem, nem akarom hallani, hogy hat a lenyeg h vége es ne gondolkodjak ezen mert igenis vegig akarom gondolni hogy tudjam helyre tenni magamban mindezt, hogy hogyan tudta kihozni a legrosszabb oldalam, mikor en gyerekkoromtól koldusoknak adok, segítek mindenkin, de valahogy rajta sose akartam, nem tudom miert volt annyi ellenérzésem iránta....

Es persze úgy érzem hibas vagyok. Hibásabb mint ő


nov. 28. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ritka amikor valami fekete-fehér. Igen, te is hibáztál dolgokban és viselkedtél paraszt, toxic módon.


A kapcsolat nem emiatt ment tönkre, elejétől kezdve kuka volt, össze se kellett volna jönni.


Az egyik fő hibád az volt, hogy érezted hogy sz.r, mégis benne maradtál, nem léptél ki belőle, hanem próbáltad megváltoztatni. Valószínűleg ezért viselkedtél többször kifordulva, mert így próbáltad javítani a helyzetet.


Egyébként ilyen tesztelgetésekkel értelmes embert nem fogsz tudni megtartani, talán még összejönni se vele, mert az első ilyennél kidobnak mint macskát sz-rni.

nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkat nem érezzen szarnak, hanem a viselkedése sok esetben nem vlt a legjobb. Nem tesztelgettem semmit, hanem valóban nem tudtam ellenállni a késztetésnek hogy duzzogjak, vagy passzív agresszív módon bosszút álljak
nov. 28. 00:54
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Fölösleges részletekbe menően marcangolni magad.


Nem szeretett, megcsalt, játékfüggő tróger, akit azért tartott, hogy élősködjön.

Hát haljon éhen!

Én nem éheztettem volna ezt a parazitát, hanem kirúgom első körben.

nov. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

“A kapcsolatunkat nem érezzen szarnak, hanem a viselkedése sok esetben nem vlt a legjobb.”


Tehát szar volt.

nov. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyertelmuen igen
nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg. Ha megcsalnak, az nem a te hibád. Rosszul viselkedtél? Lehet. Akkor miért nem beszélte meg veled, vagy szakított? Mert akkor ezt kellett volna tennie, a megcsalás nem megoldás. Sok hűtlen jön ezzel a hülye szöveggel, hogy ha otthon jó a kaja akkor nem megyek el a mekibe... Ez elég undorító, ha otthon nem jó a kaja akkor rúgd ki a szakácsot és utána menj a mekibe b+. Tehát bármi rosszat is csináltál, szakítania kellett volna és nem megcsalni. Nem ment fel senkit a megcsalás alól az, hogy szar a kapcsolata. De nálatok eleve úgy indult, hogy megcsalt az első naptól kezdve, még hibázni sem tudtál, nem tudott megunni sem, nem volt rá ideje. Úgyhogy tényleg egyáltalán nem a te hibád :)
nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyedüli hibád, hogy egyáltalán össze álltál vele.
nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért nem ilyen fekete fehér minden. A hibák, rossz cselekedetek lassan jönnek, belopódznak a kapcsolatba lassan, óvatosan. Nem úgy van az, hogy az első hibánál dobd ki. Mert mindenki hibázik. Akkor egy kapcsolat sem lenne a földön. És igen, mindketten nagyot hibáztatok. Ő is mert megcsalt te is mert a párjával nem viselkedik így az ember. Nem adok enni a páromnak? Ne haragudj de akkor ő milyen biztonságot láthatott benned? Persze most nem akarom rád kenni de ki tudja, hogy ha téged egy biztos pontnak tudott volna tekinteni akkor csalt e volna. Ha igen akkor menjen a fenébe. De ha nem? Az ilyen hibákat le kell ülni és megbeszélni, mit okoz a kapcsolatnak ha ilyet csinál és nem megboszzulni. Aztán persze vagy megérti vagy nem. Mert olyannal sem lehet élni aki rendszeresen elveri a pénzét. Egyszer - kétszer megbeszélem vele aztán ha nem tud változni akkor sajnos elválnak útjaink. De amíg nem akarom kidobni, amíg adok esélyt a kapcsolatnak addig részemről mindent megteszek, hogy olyan párja legyek amilyet én is szeretnék. És ez nem jelenti, hogy nem róvom fel a hibákat de nem bosszulom meg, inkább jó példát mutatok. És ahogy írom, aztán ha látom nem megy akkor ennyi. És mindenkinek más a tűréshatára is, van aki sokáig bírja van aki kevésbé. Idejében el kell tudni dönteni, hogy van e értelme folytatni vagy nincsen.

Szerintem ezeket a dolgokat rendezd le magadban, gyászold meg a kapcsolatot és kezdj új életet. Kb ezt tudod most tenni. Nem a te hibád, ill nem csak. Ebben mindketten benne vagytok, részletek hiányában nehéz megmondani ki mennyire, lehet fele-fele, lehet 10-90% is. Lehet, hogy a lelked kitetted volna akkor sem változik meg, az is lehet, hogy igen, nem ismerünk.

nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csalt volna ígyis úgyis, mert nem új nővel csalt, hanem valakivel akit jóval előttem ismert meg
nov. 28. 08:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenestre köszönöm a válaszokat !
nov. 28. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!