Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől múlhattak el az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől múlhattak el az érzéseim? Vajon ő mit akarhat?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok.

Van egy srác (19 éves) akit kb 2 hónapja ismertem meg igazából anotalkonxd és onnan átmentünk snapre, nem igazán fogott meg akkor még, kicsit unalmasnak tartottam, és túl erzelmesnek is, ahhoz képest hogy még nem is ismert.

Nagyon messze lakik tőlem, 4-6ora utazásra

Nem is akartam komoly kapcsolatot sem, inkább csak alkalmit, ezért is nem tetszett hogy ennyire érzelmes, persze én mondtam neki hogy mit szeretnék.

Aztán telt az idő, szinte mindennap beszéltünk snapen, utána atmentünk már fb-re, nagyon megfogott ahogy egyre jobban kezdtem megismerni, perverzkedtünk, bennem még nőtt a szexuális vágy felé.

Találkoztunk párszor, mindig minden rendben ment, a szex is nagyon jó volt vele.

Volt egy hét olyan, amikor ő mintha vissza lépett volna egyet tőlem, elutasíto volt, alig írt, hívni sem hívott, alig beszéltünk, mindig hamar bealudt, haverokkal volt, dolgozott stbstb.. ez teljesen padlóra tett engem, hisz elvett valamit tőlem amit eddig megkaptam (persze ilyenkor én már nem csak alkalmit akartam tőle, hanem komoly kapcsolatot) csalódtam, és nem értettem hogy mi történt, vissza kellett fognom magamat, az érzéseimet, így úgy gondoltam hogy nem kellek neki, rendben feldolgozom..

De aztán valamelyiknap meglepett,munkából jöttem haza és ő itthon várt, egy szál vörös rózsával, nagyon meglepődtem és nagyon jól esett, de már nem váltotta ki belőlem azt az érzést hogy huh, oda vagyok érte, nem voltak már pillangók és stb.



2023. aug. 31. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy működsz, mint egy átlagos nő, nincs itt semmi látnivaló. (De ezt most nem bántó felhanggal, hanem egyszerű megfigyelően mondom.)


Amúgy azért nem érzed ezt, mert egyrészt annyira nem tetszik külsőre a srác, hogy szerelmes lettél volna belé akármikor is. Másrészt meg mert túl érzelmes, de igazából ez is ehhez kötődik, hogy nem néz ki elég jól, mert ha igen, akkor simán kapcsolatot is akarnál tőle. Akkor tudott valami minimálsat kiváltani belőled, miután dugtatok, ez miatt kialakult minimális érdeklődés/kötődés és utána megvonta az érdeklődését. De most, hogy megint full-blown lúzerben és needyben nyomja így nem tetszik neked a dolog.


Ezek a megfigyeléseim ennyi infó alapján.

2023. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már akarnék komoly kapcsolatot, és de nagyon is tetszik nekem a srác 😊
2023. aug. 31. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kedves és normális akkor szerintem jó parti 🙂, csak mond meg neki hogy szereted ha keres és beszélget veled tök jó kapcsolat lehet belőle.

Ha tovább is jól alakul akkor talán ki is vehettek közösen valami albit és lehettek egy cuki pár 😉

2023. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. Azt írtad elmúltak az érzéseid és "már nem váltotta ki belőlem azt az érzést hogy huh, oda vagyok érte, nem voltak már pillangók és stb".


Akkor ez mi?

2023. szept. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!