Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy elvalt 40-50 koruli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy elvalt 40-50 koruli ferfi akinek mar van gyereke beleszeret egy nala joval fiatalabb nobe Vajon elvenne felesegul es akarna meg gyereket tole ? Vagy mar nem mivel egyszer nosult es gyereke lett?

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ember függő,hogy 50 évesen ki, hogy dönt.

Ezt csak az a személy tudja megmondani akiről szó van.

Találgatni nem érdemes.

2023. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kellene megkérdezned. Van, aki akar új lapot kezdeni és reméli, hogy majd jobban csinálja, más soha többet nem akar kötöttséget, mert rájött, hogy nem neki való.
2023. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem és nem. Pont ilyen szituban voltam 1 hete.

Csajt cirka 5 éve ismerem,20 évvel fiatalabb, már akkor is mondtam neki, hogy mivel nekem van gyerekem ,így nem akarok megint babázni. Hozzáteszem, hogy az ikreim, 7 hónapra születtek, és konkrétan élet és halál között voltak az első hetekben, én meg ezt nem szeretném mégegyszer, de még az esélyét se.

Házasságban meg nem hiszek, na meg abból csak öröklési kavarc lenne.

2023. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Nagy eséllyel nem fog gyereket vállalni. Pont azért, mert neki már van, és tudja, hogy mivel jár. Aki 50 körül, nagypapa korban tudatosan vállal gyereket, az meg baromi felelôtlen, akárki akármit mond.

De az a csaj is, aki tôle akar gyereket... Majd amikor évekig hordod TSMT tornára, lehet rajta elmélkedni.

2023. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki újraházasodott ennyi idősen és gyerekei is lettek, de olyat is, aki nem. Egyén függő.
2023. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom, de inkább az a kérdés, hogy miért menne egy fiatal nő hozzá a jóval idősebb, több gyerekes pasihoz.
2023. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyenek szerintem inkább csak úgy alakulnak, hogy becsúszik a gyerek az új nővel. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy valaki direkt akarna még gyereket, ha már egyszer apaként gallyra ment egy kapcsolata.

Illetve de, akkor tudom elképzelni, hogy valakinek van ilyen vágya, ha bolondulásig szerelmes a nőbe, de ekkor is be kellene szerintem kapcsolódnia a realitás érzékelőjének, gondolni a már meglévő gyerekeire.

Öregebb fejjel már akár felnőtt gyerekei lehetnek, minek akarna minden gyerekkel járó nyűglődést elölről kezdeni?

A nősülés része még elképzelhető, hogy valaki ragaszkodik hozzá, vannak ilyen régivágású úriemberek, bár szerintem az is nyugodtan kihagyható.

2023. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rokonságban van erre példa, hogy a férfi második házasságában lett egy közös gyerek. A gyereke mindössze fél évvel idősebb, mint az első házasságából való lányától született unokája. A férfi konkrétan 51 éves volt a gyereke születésekor. Ma 72 éves, még dolgozik nyugdíj mellett. A felesége 11 évvel fiatalabb, tehát ő is 40 éves volt, amikor szülte.
2023. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te vagy a fiatal nő? Hagyd a pasit a fenébe. A gyereke meg a volt felesége örökké az életed része lesz, kell ez neked?

N

2023. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!