Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálhatja ezt? Érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt? Érezhet még valamit?

Figyelt kérdés
Szakítás után félévre fel kerestem újra az exemet. Egy belső hang azt sugalta rá kell h írjak. És sokszor szerepelt az álmomban is. De csak én keresem őt. De akkor is tök jól el beszélgetünk. Valami bántja el mondja nekem. Meg ha el köszönünk vigyázak magamra nagyon. Meg kérdezte van e valakim mondtam nincs meg lepődött rajta. Nekem furcsa ez a egész. Elhívtam h talizunk. Azt reagálta mint barát mert látott eleget szenvedni nem akar bántani.
nov. 28. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ő már nem szeret téged romantikus szerelemmel, maximum emberileg. TE érzel iránta valamit és azt próbálod kivetíteni a viselkedésére. Kettőtök közül csak te akarod a találkozót, csak te akarsz bármilyen kapcsolatot vele. Ébresztő!
nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maximum barátként tart számon. Mi olyan furcsa rajta.
nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
?*
nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beindult a porszívó kérdezö?
nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Na varjal!

Eloszor is gondold át azt ha lenne egy olyan eset mint ez a tied es valaki elmondana. Azt mondanad maradj vele es hidd el amit mond vagy rohognel egyet es mondanam h azonnal hagyd el te gyerek az ilyen fazon nem ep elmeju.

Nos?

nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!