Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálhatja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt a volt barátom?

Figyelt kérdés
Veszekedés nélkül ment a szakítás, viszonylag közös megegyezés alapján. Mivel társaság miatt alapból sokszor vagyunk egy helyen, így úgy állapodtunk meg az ő kérésére, hogy barátok maradunk. Nekem nem jön be, hogy az exemmel barátok legyünk, de mivel nem veszekedéssel váltunk el, így igent mondtam, hátha nem lesz kellemetlen. A szakítás óta lassan három hónap telt el, ha találkozunk, nem igazán szólunk a másikhoz, csak köszönünk. Viszont szokott olyat csinálni, hogy rám ír messengeren (mizu, milyen volt a nap, stb.). Röviden összefoglalom mizu van, aztán ő ezt látja és nem ír vissza. Vagy leírja mi van vele, a kocsijával, aztán amikor én kezdek el valami velem kapcsolatossal írni, akkor szép lassan elhal az egész (egyre rövidebb válaszok, majd csak elolvassa és nem reagál). Kb ötödjére csinálja ezt. Nem nyafi tinilánynak szeretnék tűnni, de egyszerűen nem értem, hogy miért kezdeményez beszélgetést, ha aztán nem ír vissza 2-3-4 hétig, mielőtt újabb beszélgetést kezdene. Ilyenkor csak arra kíváncsi, hogy visszaírok-e, és ha igen, akkor milyen hamar?

2017. okt. 16. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2017. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha radír hirtelen jött kiváncsiságból, vagy épp unalomból, vagy hogy elmondhassa vele mi történt és ennyi.
2017. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!