Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk 2 hónapja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk 2 hónapja a barátnőmmel már más fiúkkal randizgat meg szerintem már komolyabb dolgokba is belement de most egy áll facebokból amelyikből rá néz néha a facemra belájkolta a képemet ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Nem akart már velem beszélgetni se szakitás után ezért békén hagytam de mindig nézegetem a közösségi oldalakon és látom hogy randizgat jól érzi magát stb talán már barátja is van. Mindenhonnan letiltott tehát énis áll facebokból nézegetem viszont neki is van egy.. amiből engem nézeget de most lájkolt is ezz vajon miért tette? Így akarja felkelteni a figyelmem hogy még nem felejtett el ? Vagy talán azt jelzi ezzel hogy örül hogy jól vagyok vagy valami?

2019. máj. 19. 22:41
 1/2 Clay Morrow ***** válasza:
Semmit nem jelent b+.
2019. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megszakítottátok egymással a kapcsolatot fb-n is.

Viszont ál profilról csekkoljátok egymást, azt ha az egyikőtök előbb talál új partnert, előbb tud tovább lépni, akkor saját magát emészti ezzel a dologgal.

Sőt ha a csajnak nem tetszik, hogy te előbb találtál mást, akkor fel fg oldani és újra rád fog akaszkodni, de csak azért hogy ne te légy az, aki előbb tud tovább lépni, és ez menni is fog, mivel ál profilról csekkolod, így megvan még az érdeklődésed felé.

2019. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!