Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Általában a nagy intenzitással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a nagy intenzitással induló kapcsolatok végződnek a legnagyobb csalódásokkal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy akár hónapokig úgy tűnik, hogy megtaláltad a lelki társadat, akivel közösek vagytok minden fontos kérdésben, a szex is megy, a vonzalom is megvan. Viszont külső szemlélődőként úgy tűnik, mintha kissé gyors lenne a tempó.

Gondolok itt arra, hogy már 1-2 hét után szerelmet vallanak egymásnak és többé-kevésbé ilyen jellegű a kommunikáció azóta is, az egyik fél pár hét alatt felmondja a vidéki munkáját és albérletét, hogy a másik félhez tudjon költözni a felmondási idő után, a szülőknek már 1,5 hónap után bemutatják egymást.



nov. 30. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. figyelj van aki első randin szexxel indít és együtt maradnak…
nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában ja, de nem azért, mert hevesek az érzelmek hanem azért legtöbbször, mert nem szerelemből kötnek ki egymás mellett. Összetévesztik a vágyat, fellángolást a szerelemmel. Na most akik együtt maradnak lehet rájönnek, hogy nem szerelem volt a kiindulási pont, de együtt maradnak, mert jól kijönnek, vagy félnek váltani. Kivétel, hogy tényleg szerelem történt és az is marad jó hosszú ideig. De hát nemhiába kivétel sajnos.
nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben.
nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem függ össze.


A nagy jntenzitással indulo kapcsik a kapcsolat alatt is sokkal erosebb intenzitasuak a szakítások meg drámaiak.

Az egész filmbe illő


Mig a csendes lassan kialakulo kapcaik általában laposak és csendes elválással a végén.


Ez csak ennyiben meghatározó.

Az hogy melyik mekkora eséllyel borul fel és lez vége, szerintem 50-50 esélyes.


Mivel egy lapos pasitol mondjuk sok tett nem is várható a kapcsolatért vagy a nőért. Így a lapos kapcsik sztem még gyengébbek is mint az intenzivek.

nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez összetett dolog. Van, ahol ez a lovebombing egy tudatos játszma, manipuláció. Van, ahol csak komolytalanok, és a rózsaszín ködtől nem látnak. De vannak sikersztorik is. Én azt gondolom, hogy többnyire valóban koppanás a vége, de vannak kivételek.
nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik exem az első randi után már mondta, hogy szeret (kb. 3 hete ismertük egymást), utána minden nap ezerszer megirta messengeren is. Én ezt nagyon soknak éreztem, de jól esett. Aztán 3 hónap után egyik napról a másikra kijelentette, hogy elmúlt a szerelem és már nem akar velem lenni. Örülök, hogy csak ennyi ideig voltunk együtt. Azóta elkerülöm azokat akik az első randin szerelmet vallanak. Inkább adok időt, hogy kialakuljanak az érzések, akkor hátha tartósabb lesz.
nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

En ugy vagyok vele ha vkivel csak futolag akár 2 honapig leszek csak de az a 3 honap ne arrol szoljon már hogy azt várom mikor nyögi ki vegre hogy szeret.


En ugy vagyok vele akarmennyi ido is lesz de az ne kinlodás legyen már, hanem megélt érzelmekkel, legyen benne apai anyai.


1 honap alatt meglehet annyi mindent élni amit mások évek alatt se fognak soha.

Ehhez meg kell az a lökés. Ott belul.

nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
*3 honapig
nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!