Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Innen még van visszaút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Innen még van visszaút?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben eléggé megromlott a párkapcsolatom, mert túlságosan csak magamra koncentráltam, nem voltam megértő, támogató a párommal, sokat veszekedtünk, elmaradtak a közös programok, a közös célok elhalványultak.

Nagyjából 1,5 hónappal ezelőtt megismerkedett valakivel, akivel első pillanattól kezdve megvolt az összhang, mert úgy érezte, hogy pont azokat a dolgokat kapja meg tőle, mint amiket tőlem az elmúlt fél évben nem kapott meg.

Nagyon megviselt ez a szakítás, viszont úgy érzem, kezdek visszatérni magamhoz, ismét a sokkal emberibb oldalam került előtérbe. Mivel még anyagi okok miatt januárig együtt lakom a volt párommal, ez neki is feltűnt, gyakran mondja is, hogy mennyire vonzó ez az oldalam, kívül-belül megújultam, viszont "nincs garancia arra, hogy így is maradok", ezért nem tud ebben bízni, a harmadik személyben viszont úgy látja, hogy ezek teljesen önazonos dolgok, ezért mindenképpen szeretné megpróbálni vele. Hiszen amúgy is ő nem tett vele semmi rosszat, így hát amúgy is mire fel mondaná azt neki, hogy visszamegy az exéhez.

Az egyértelmű, hogy nekem ezt a helyzetet el kell fogadnom, én viszont attól még nagyon szeretem a volt páromat és őszintén látom, hogy mik vezettek ehhez a helyzethez. Januárban elköltözöm, de őszintén szólva én még mindig bízom abban, hogy a tényleges eltávolodás valójában őt is ráébresztheti, hogy velem sem volt rossz, sőt.

Jelenleg jobb opciónak tartja az új partnerét, hiszen 1,5 hónap intenzív ismerkedés se feltétlenül elég arra, hogy kijöjjenek a negatívumok, főleg hogy még együtt sem élnek. De alapvetően az idő inkább nekem dolgozik, nem? Előbb-utóbb köztük is elmúlik a rózsaszín köd és előjönnek a jelenleg még egyáltalán nem látszó különbségek és nézeteltérések és rájön, hogy ő is csak egy ember, pozitív és negatív tulajdonságokkal egyaránt. Az ember ilyenkor már reálisabban tudja értékelni, hogy valóban jobb -e az új partnerrel, mint a régivel? Főleg, ha adott esetben a régi ténylegesen visszatalált önmagához és a lényének a legpozitívabb oldala a hangsúlyos.

Előre is köszönöm az építő, tárgyilagos, személyeskedéstől mentes véleményeket.



dec. 2. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Személy szerint én úgy vélem,hogy ha a későbbiekben vissza is jönne vagy felébredne úgymond az exed,már semmi sem lenne olyan,mint előtte.Ugyanis benned megmaradna az a bizonyos tüske.
dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
1 - Miféle tüske? Ha elhanyagolom a párom, ne csodálkozzak, ha mást keres.
dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Menekülj! Ne hagyd, hogy etessen! Én a múltkor 10 kilót fogytam a szakítás után, de vissza nem mennék olyanhoz, akinek nem kellek.
dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Volt olyan párom, akinél lett volna visszaút ezen a ponton és volt, akinél már nem. A másik az elején érdekes, de neki is vannak hibái, amik majd előjönnek és akkor vagy felértékelődsz, vagy kiderül, hogy ő még a hibákkal is jobb.
dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ha már elkezdett nézelődni más felé, ott már sajnos elromlott valami menthetetlenül. Sosem lesz a régi...😞

Sajnálom fel a fejjel , nézelődj te is

dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Veled él, és másfél hónapja mással randizik? Hát van gyomrotok az biztos.
dec. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nincs.
dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!