Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy szakítás után azonnal túl lettél a dolgon? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Fel eve kinlodtam a baratommal, nagyon rossz volt mar a kapcsolatunk. Folyton szomoru voltam. Probaltuk (illetve inkabb en) helyrehozni a dolgot, nem sikerult. Mar minden nap a szakitasra gondoltam. Vegul egy hete megleptem, es meglepoen semmit sem erzek. Persze furcsa, hogy nem beszelunk, de ennyi…
dec. 6. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Kétszer is. Az egyik naponta szakított, eltűnt pár napra, volt, hogy lefeküdt mással, majd visszatért, és elkezdte a "jaj, de nagyon szeretlek" színdarabot. Na, nála megkönnyebbültem, amikor végleg szakítottunk.

Aztán volt olyan, akinél 2 hónap után is komoly féltékenységi kirohanásai voltak, még arról is be kellett számolnom, hogy ha a boltos nő volt, és köszöntem neki. Ellenben ő volt, hogy órákra eltűnt, és semmit nem mondott róla, mondván az egyik egykori tanára azt mondta, hogy egy nőnek legyenek titkai. (Igen, ez volt az érve....) Illetve ő maga azért flörtölgetett másokkal.

dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha. Mert hiába szakítottam én és hiába örültem, hogy soha többet nem látom, a sérelmeken nem léptem túl, na meg a megszokáson sem, kialakult egy rutinom, most meg borul minden. Ha meg velem szakítottak, na azon több hónap volt továbblépni, mert én vagy nem akartam a szakítást egyáltalán, vagy ha kicsit mégis, akor is fájt az egómnak, hogy kidobtak.
dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Amikor számomra nagyon rossz kapcsolatban voltam. Amikor végleg kimondtam hogy vége hatalmas kő esett le a szívemről. Másnap már a hangulatom is jobb volt.
dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:
100%
Amikor én szakítottam (tehát legtöbbször) csak ilyen volt.
dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt: az utolsó hónapok nagyon nyögvenyelősen alakultak, és már jó előre tudtam, hogy lassan vége lesz. Igaz, a lány nem volt teljesen tiszta fejben (igazoltan borderline). Végülis mikor kitalálta az ilyenkor szokásos “szünetet akarok” dumát, és beültem az autómba, hogy hazamenjek, már az első utcasarkon tudtam, hogy mi fog elhangzani, mikor legközelebb beszélünk. Volt egy kellemes egyórás utam hazafele, megálltam néhányszor egy cigarettát elszívni, és rájöttem, hogy most már igazán szabad vagyok, akármikor is adja fel ezt a “szünetet”. Végül 6 hét elteltével sírva hívott fel, hogy találkozzunk. Elmentem hozzá, és elmondtam, amit gondolok erről, és hogy mit választok: ha nem tud az ok nélküli féltékenykedésről, és a jelenetrendezésekről lemondani, akkor számunkra nincs tovább. Ezen a ponton már döntenem kellett a további szenvedés, és a diplomám megszerzése között (ugyanis már ezt veszélyeztette a viselkedése), és én az utóbbit választottam. Sokkal jobban jártunk mind a ketten.
dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!