Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csalódtatok már az exetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok már az exetekben szakítás után olyan nagyot, hogy azonnal kiábrándultatok és el tudtátok engedni? Mit tett?

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 19:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Sőt, szakítás előtt is csalódtam már akkorát, hogy menten szakítottam.

2023. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Elhiszem, gondolom ez a gyakoribb, de engem az az eset érdekel amikor szakítás után valaki szomorkodik, még szereti vagy történik valami, mond valamit vagy úgy viselkedik, hogy el tudja engedni már az exet és nem ragaszkodik hozzá, nem akarja visszaszerezni stb
2023. febr. 27. 20:01
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Amikor látszik rajtuk hpgy annyira nem akarnak engem már, mintha mesenkülnének is de kínosan próbálnak udcariasak maradni, nem akarják belémdöfni a kész megalázó lerázással és arra mennek hogy én vegyem magam észre, adjam már fel és haladjak.


Amikot szakítás után ütnrk be az olyan pillanatok amikor úgy összeáll a kép. Hogy jézus csak én tartottam az egészet egybe, a másik meg már mindent csinál kínlódil h hagyjam már békèn de megbántani meg nem akar az őszintével.

Amikor úgy szakítás után villannak be és állnak ezek a képek össze, nálam error. Nem is szomrosúgás ez vagy sírás bánat, hanem talán az elengedés hogy tenni úgy sincs mit, remény úgy sincs, ha nem szeret hát nem szeret nincs mit tenni.

Köszönöm hogy legalább nem alázott le azzal hogy a képembe vágja hogy húzzak már el. Vagy hogy a képembe vágja nem szeretlek!

Legalább ezt kihagyták.


Néha agyaltam azon az egyenes őszinteség jobb lett volna e, hát alázó lett volna ha már ennyire kinlodtak volna hogy ki kelljen ilyeneket mondaniuk.

2023. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ez s eok elütés. Bocsi. Remélem kivehető

(3)

2023. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nem volt ilyen, de erdekel hogy beloled mi valtotta ki?
2023. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Bátyámnak mondtam, hogy a családi számítógépen belépve maradt a Facebookon a volt menyasszonya, nézzen ott szét. Nem bírtam már nézni ahogy szenved, a nő tesómat állította be hibásnak a lemondott esküvő miatt, én addigra már kinyomoztam, hogy kivel csalja. Először nem akarta, de aztán belekukkantott, és vége is lett a nagy szerelemnek. A pasi egy tipikus semmirekellő volt, de iszonyat jól hazudott, a majdnem sógornőm meg azt hitte, hogy kifogta a pénzes zsákot.
2023. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Inkább csak sztorikat olvasgatnék. De talán az, hogy nagyon szarul kezelte a helyzetet, nem volt őszinte azzal kapcsolatban, hogy mit érzett, nagyon szarul kezelte utána, hogy találkoznunk kell (munka miatt), majd engem hibáztatott mondvacsinált okkal hogy magának bebizonyítsa, hogy nem ő volt szemét velem.
2023. febr. 27. 20:22
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De ezt azért csinálják szerintem mert egy nőnek megmondani hogy ne haragudj hagyj már engem békén, ez tényleg olyan alázó lenne.
2023. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Az első párom 4év után úgy lépett ki a kapcsolatból, hogy nem mondott igazán semmi olyat, ami miatt nem akar tovább velem lenni. Ő még szeret, nem csináltam semmi rosszat, nincs velem semmi baj, csak ő még élni akar egy kicsit mielőtt megállapodna. Előtte soha nem panaszkodott rám semmiben, nem mondta 4év alatt egyszer sem, hogy ne akarna leragadni, örült, hogy komoly kapcsolata van. Egészen addig "szomorkodtam" utána, némi értetlenséggel, amíg nagyjából a szakításunk után egy héttel el nem kezdett képeket posztolni az új csajáról. Egészen könnyű volt megutálni ezek után és továbblépni. Persze kiderült az is, hogy már jó ideje csalt, csak nem volt gerince megmondani, hogy már mást szeret. Megmondhatta volna azonnal, de nem akart két szék között a pad alá esni, és egy pillanatig sem zavarta, hogy ezzel bennem milyen törést okoz. Szánalmas szemét húzás.
2023. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én egy komoly embernek ismertem meg, aki már nagyon haladna az életben.

A kapcsolatból eztán úgy próbált kilépni, hogy elhordott engem mindennek, és közölte, hogy miért nem csaltam meg legalább, akkor könnyebb lenne dobbantania mellőlem. Nem merte bevallani, hogy csak simán nem szeret, nem érezte ezt elég komoly indoknak, vagy nemtom.

Persze attól még otthagyott, nagyon bánkódtam, de akkor tört bennem össze a kép róla végleg, mikor elkezdett szexuálisan próbálkozni utólagosan, miután elvileg tönkretettem.

2023. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!