Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, mi az amiatt azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az amiatt azonnal szakítanátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Gondolom nyilván a megcsalás miatt. Esetleg akkor is, ha kiderülnének róla bizarr dolgok?

2022. dec. 30. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. megkritizálná az alakomat akkor tudnám, hogy már nincs szerelem. Nem kellene, hogy megcsaljon, kidobnám.
2022. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Megcsalas miatt nem 100%, at kene beszelni, o hogyan all hozza, miert tortent. Egy kosza dugason nem akadnek fenn.


Bizarr dolgok mar mas tema. Nem tudom, mi az a parafilia pontosan.


Szakitanek meg agressziv, paraszt viselkedes eseten is vagy az eletszinvonalunkat/eletminosegunket veszelyezteto fuggosegek miatt.

2022. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha így belegondolok elég sok minden azonnali "váló" ok.

Pl: ha biszex, aberrált dolgokra izgul, lop.

2022. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Bizarr dolgok mar mas tema. Nem tudom, mi az a parafilia pontosan."


Például halott nők képeit gyűjti, olyan videókat néz amiben nőket vernek, vagy egy lány szétvagdalja magát. Ilyesmikre gondoltam, de a párját ezzel nem veszélyeztetné.


3-as: A bűnözői magatartás miatt érthető, de ha biszexuális az miért probléma?

2022. dec. 30. 17:34
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

"Például halott nők képeit gyűjti, olyan videókat néz amiben nőket vernek, vagy egy lány szétvagdalja magát."


Ezekre azért elég enyhe kifejezés a "bizarr" szó.


Akinek olyan a pszichéje, hogy ilyenek nézegetésében örömét leli, attól biztos távol tartanám magamat.

2022. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nemhogy szakítanék vele, de lehet még a nevemet is megváltoztatnám és messzire elköltöznék, nehogy megtaláljon. Ezek nem bizarr dolgok, hanem nagyon beteg pszichés zavarra utalnak.

2022. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
4 Emiatt tuti, de aki ilyen beteg, az ketlem, hogy valamilyen mas formaban ne latszodna rajta. Nem arra gondolok, hogy ranezesre is egy full kattos bolond az illeto, de valami tuti nem stimmel vele, ami elobb kiderul, mint az, hogy mire veri.
2022. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szakítanék a párommal, ha az általad említett dolgok közül előfordulna valamelyik (most nem a megcsalásra gondolok, az szakítóok lenne). Ha lebukna, az azt jelentené, eddig is nézte, márpedig én eddig is nagyon boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatban éltem. Amíg ez nem változna, és ugyanúgy szeretnénk egymást, szakítani biztosan nem akarnék.
2022. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
#8 tudnál egy ágyban aludni olyannal, aki holttestekre meg erőszakra izgul? Te sem lehetsz százas.
2022. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Számomra a nyitott párkapcsolat az ideális, így én a hétköznapi értelemben vett "megcsalás" miatt nem problémáznék. Ha viszont egyszer is kezet emelne rám a pasim, akkor azonnal szakítanék. Még csak nem is ütésről beszélek amúgy, hanem bármilyen rossz szándékú fizikai atrocitásról: meglök, megragadj a karomat stb. Instant off. (Természetesen én sem csinálok ilyet.)
2022. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!