Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek milyen dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az ha egy nő a férfi mérete miatt (túl kicsi) szakít egy férfival?

Figyelt kérdés
dec. 7. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Te is szakíthatsz valakivel , mert túl szűk vagy túl tág.
dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen. Én össze jövök olyan férfivel akinek kicsi.

Inkább szakítson mint évekig csalja egy nagyobb farkúval.

dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Tény, hogy én is abbahagytam az ismerkedést a nővel, mert túl szűk volt, de nem ez volt vele a baj, vagy nem csak ez - tehát nálam azért nyomós ok kell, ha a szexen kívül más sem működik.
dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ok, nem akar veled lenni és pont. Mellesleg nyugi a nők se egyformák belül van aki a kicsit preferálja.
dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Hát lehet, hogy őszinte és korrekt, de lehet, hogy más az ok, csak nem akar további magyarázkodást, nyűglődést stb., ezért inkább egy olyan indokot mond, ami után a másik jó eséllyel eltűnik.


Ha az első eset áll fenn, akkor bármennyire is rosszul esik, még mindig korrektebb, mint ha x idő után megcsalna vagy ilyesmi. Mások vagyunk, van, akinek nem a méret a fontos hanem a technika (azért a normál méretekkel a legtöbb nő így van), van, aki az extrém méreteket kedveli és van, aki örül, ha a másik átlag alatti, mert neki meg olyan az anatómiája, hozzáállása a behatoláshoz stb., ami matt egy nagyobbal szakítana.

dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Jogos.
dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem működik a szex, akár emiatt, akár bármi más miatt, teljesen jogos a szakítás. Én mondjuk össze se jönnék ilyennel. Te is akármi miatt szakíthatsz.
dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!