Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfival szakítottál már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfival szakítottál már, mert pénztelen senki volt?

Figyelt kérdés
De furcsa módon ezt leplezni tudta egy ideig a vonzó személyiségével, külsejével?

2020. dec. 12. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a pénztelen senki?

Amúgy nem jártam még így. :D

2020. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Amikor azt mondta ha terhes lennrk egy centet se várjak semmiben nem segitene igy jàrtam akkor ha ugy alakulna.
2020. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Vírus alatt még tudod leplezni esetleg, ha friss a dolog, mert csak szabadtéri program opció.

Viszont ha feloldódnak a korlátozások, vagy ha összeköltözésre kerül a sor és be kellene szállni a költségekbe, úgyis ki fog bukni a dolog.

Vagy te vagy a nő?

2020. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
Az durva lenne ha a no a penz miatt szakitana. Kiderulne h penzehes es akkor az egesz kozossegi oldalra kiirnam minden forumra h penzehes lotyo. Mert ez az igazsag es hadd tudja meg az orszag.
2020. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem a baratom szakitott mert kevesebbet kerestem mint ö.

A masiknak is ez volt a baja.hogy nem tudnak lehuzni..

2020. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló en férfiként bőven tudok olyan eseteket mondani ahol teljesen érthető ha ezert szakít a nő. En is ismertem olyan embert aki folyton kirugatta magat minden munkahelyről mert lógott, ha volt is minimális penze az elment narkas cuccokra. Egy ilyennel nem lehet tervezni
2020. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jártam még így.

Azért bizonyos élettapasztalat, évek, kapcsolatok után, de legfőképpen bizonyos kor után már tudja a nő, hogy mit vár el, és ő mit tud adni.

2020. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Azt tegyük hozzá, hogy szerintem pénzéhség az, ha valaki nem akarja eltartani a másikat. Mind férfi, mind női oldalról.

Rajtam próbált "élősködni" az exem, úgy kellett kikövetelni kb tőle a lakbér felét, kajába sem nagyon akart beszállni, néha hozott kenyeret meg tejet, azt ennyi.

Nagyon sajnálom, de akinek nem alapvető, hogy ezek a költségek nem csak azt illetik, akihez költözik a másik, azzal nem lehet egészséges kapcsolatban élni.

Persze más, ha valaki átmenetileg munkanélküli, megszorul, stb. De ha munka mellett nem tudja beosztani a pénzét/nincs hajlandósága dolgozni huzamosabb ideig/ vagy munka mellett húzza a száját, amikor perkálni kellene a lakbért, az mehet.

Nem vagyok anyagias, de pótanya , vagy sugarmami sem.

2020. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem pénzéhség*
2020. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Volt, hogy megszorult, de esze ágában sem volt változtatni, csak élősködött, úgyhogy igen, kidobtam.

De alapvetően össze sem jövök “pénztelen senkivel”.


N32

2020. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!