Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes török férfival kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes török férfival kezdeni? Miben különbözik a török pár a magyartól?

Figyelt kérdés

Kizárólag személyes tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

Milyen a törökkel egy kapcsolat?

Csk normális értelmes válaszokat kérek.



2023. okt. 15. 21:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Németo ban ismertem őket.

Kalandos izgalmay hasist szívnak sokfele voltunk rengeteg haver millio szórakozás ejszaka is úton mindig sok nevetés egyik erzelmes de a másiknak meg a magyar csaj csak a papirok tb miatt kellett 4 év jarás után kérte tőle hogy menjen már hozzá a testvérésehz mert akkor azt megtudnák műteni Némoto-ban mert lenne biztositasa.



Aztán szorakozóhelyeken rengetegnek kéne a papir fizetnek is érte ha papiron megházasodsz vele nem is kicsit.


Aztán volt olyan török spanom is aki az a mimoza áldozattipus, elanyátlanodva, én voltam a lelkitársa nagyon kis "elveszett volt" mindig.


Aztán nekem vicces pl mikor mi azt mondjuk ú jézus, ők amikor le vannak fáradva vagy kiakadnak vmit, oh allah:D

Meg énekelgetett a srác és tényleg ugy hullámoztatják a hangjukat mint a youtuben is a török énekekben. Azt le se bírnám utánozni nekik meg tök természetes:D


Pl ebben hallatszik hogy tele van hajlítasokkal


[link]


A török haverokkal hát eletre szóló kalandjaim élmények nevetéseim vannak. Túltesz a másnaposok c filmen is🤣

2023. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

A szeretlek tök szép törökül

seni seviyorum


Meg koztuk hallottam ezt az allah akbar kifejezést is, pontosan nemtom mit takar. A google szerint nem vmi jót.

(1.voltam)

2023. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Menn mi torokorszagba es nezd meg. Lenezik a noket,haziszokganak hasznaljak felesegkent. Szerintem felejtos!!
2023. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

a török déli férfi

a déli férfiaknak van egy tipikus párkapcsolati mentalitásuk, ami teljesen eltér a magyartól


1. ők a megismerkedés elején rendkívül aktív, rendkívül érdeklődő partnerként mutatkoznak be (pl. állandó ír, kora reggeli üzenetek, esti üzenetek, ajándékok, rendszeres gyakori randik) - magyarokra ez egyáltalán nem jellemző, ők passzívan vannak jelen az ismerkedés kezdeti fázisaiban.

2. déli férfi a szerelmet úgy éli meg, mintha az valami drog lenne. mindenre képes érted, szó szerint. Nincs az a pénz, energia, idő stb. amit ne áldozna a kapcsolatra, ameddig azt igazán éli.

3. viszonylag gyorsan (1-2 év) és váratlanul jöhet a finish. mert jött egy új csaj a képbe, mert már megunt, már más érdekli (új munkalehetőség/költözés) stb. akkor ott téged ejt és csak nézel.



Magyaroknál ez úgy van, hogy a magyar pasi végig passzív, egészen addig amíg el nem nyerted a tiszteletét. Onnantól már a biztosban vagy nőként. Nem lesz váratlan finish. ..vagyis a hármas pont nem játszik, vagy nagyon ritka.

2023. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Torok olyan mint az arab, roaszabbal mint a putris hazaik.
2023. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
13 éve vagyok egy török férfi felesége. Ha gondolod, írj rám privátban :)
2023. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
6. A kivetel nem erositi az atlagot!!
2023. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4# a magyar férfi végig paszív de amikor ki vannak dobva na akkor kezdődik náluk a 2.szakasz es csak addig tart mig újra nyeregben nincsenek.
2023. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#6 írtam privátot.
2023. okt. 15. 23:13
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
A magyar nőknél százszor jobbak, okosabbak. Mondjuk a mérce nincs valami magason.
2023. okt. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!