Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudhatom, hogy nem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy nem jól döntöttem, és nem a szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Közel 9 éves kapcsolatom van (volt?). Elég rosszul indult, volt benne féltékenykedés, gyanúsítgatás az ő részéről, sok-sok vita, harag. Rengeteg jó is volt, amire jó visszaemlékezni, de az utóbbi kb. két évben nagyon eltávolodtunk, nem voltak közös programok, úgy éreztem, hogy nem tudunk semmi lényegeset megbeszélni, és más irányba haladunk. Úgy gondoltam, hogy mivel nem érzek erőt arra, hogy változtassak, így jobb, ha elköltözik tőlem. Két hete szólt, hogy akkor elmegy. Ettől összeomlottam, de mégis végigvittük a költözködést. Ezalatt sokat beszélgettünk, amire az elmúlt években nem nagyon volt példa, és nem vitáztunk. Négy napja elment, azóta nem találkoztunk, csak néhány üzenetet váltottunk. Sokat gondolkoztam, hogy nemcsak ő volt azért hibás, én is nagyon elhanyagoltam. Rájöttem arra is, hogy kötődési problémáim is vannak. Amióta nincs itt, nem érzem az elképzelt boldog szabadságérzést, hanem csak borzasztó nagy ürességet, és hogy hiba volt elengedni. Aki szakított, és jól döntött, az egyből érezte, hogy így jobb lesz, vagy benne is volt kétség?

Nem vagyunk már fiatalok, a negyvenes éveink közepén járunk, közös gyerek nincs.


dec. 7. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje se volt jó, akkor mit szeretnél? Gondold át és ha őt akkor tudasd vele, de az kevés, tenni kell a kapcsolatért mindkettőnknek. Viszont ha érzések nem igazán vannak, inkább csak megszokás hát nem tudom működne-e...
dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés idő telt el az elköltözése óta, ezért nem látod reálisan a helyzetet. Persze, hogy hiányzik, hiszen 9 évig voltatok együtt. El kell gyászolnod a kapcsolatot és csak azután tudod a döntésesedet a helyén kezelni.
dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Na igazolta is akkor hpgy ő benne se volt a kapcsolatban. A koltozes neki valoszinu megkinnyebbüles volt. Végig jol érezted.
dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatok minősége azon múlik hogyan tudtok közösen problémákat megoldani. A többi csak időleges dolog.
dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!