Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól döntöttem, hogy szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, hogy szakítottam vele? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ritkán szoktam Gyakorin kérdezni, de úgy gondolom, megér egy kört. Sokat filózok, hogy vajon jól döntöttem-e, de nagyon friss még a dolog...

Adott egy Tinder-randi. Olyan hamar egy hullámhosszra kerültünk, magas volt az érzelmi intelligenciája is... igazából az első randi lefedte az első 5 randit, úgyhogy hamar össze is jöttünk. 1 évvel idősebb nálam, 3 műszakban dolgozó hegesztő, mellette testépít és ebben látja a jövőjét is. Tetszett az, hogy hamar egymásra csiszolódtunk, hogy megértett, de aztán iszonyat hamar kezdett kibontakozni belőle egy olyan oldala, ami miatt felvillant bennem a red flag. Sorakoztatom:

- Állandóan az exéhez hasonlítgatott. Ha éppen minden jó volt, akkor azt hozta fel, hogy az Anyukája szerint is rá hasonlítok. Ezt csinálta ő is, azt csinálta ő is...

- Azt mondta, fullosabb nőkkel is lehetne, de igazából az átlagosak kellenek neki.

- Szerinte rózsát felesleges adni udvarláskor, meg kapcsolatban is, mert minek? Már összejöttünk. Ekkor felvilágosítottam, hogy egy nőt a kapcsolatban is meg kell hódítani, pont úgy, ahogy én főztem rá, kimostam a ruháit, stb. Oda-vissza megy...

- Rendkívül indulatos volt. Elvágta volna az edzője torkát, fölémtornyosult, ahogy reprezentálta, hogyan tornyosult az anyja fölé vitakor.

- "Rosszul lett", mert jövőre el szeretnék menni a barátaimmal Ciprusra, nem akart elengedni, mert szerinte háttérbe helyezném őt. Ekkor mondta el, hogy sokszor gondolkozik, hogy felköti magát. Felajánlottam neki, hogy elkísérem szakemberhez, mert ezt önmagáért kell megtennie, nem értem.

- A testvéremnek lelki problémája volt, és lecseszett, hogy "Velem foglalkozz, én vagyok az első."

- Direkt nem akart szexeléskor óvszert húzni, mert szerinte kényelmetlen, így emiatt most a nőgyógyászt is megjártam.

- Szerinte nála jobbat nem találnék.


Tudom, hogy nagyon gyorsan mentem bele én is, de a lelki zsarolás, az exhez hasonlítgatás és indulatosság végett döntöttem úgy, hogy lépjünk vissza egy szintet. Utolsó kapálózásként a házunk előtt lévő bokorba rejtett el egy örökrózsát, majd még aznap megtalálta egy barátnőm Tinderen... Nem tudom, valóban kifogtam egy ennyire nárcisztikus személyt? Jól tettem? Aggódom, hogy csinál magával valamit, de ugyanakkor szeretem magamat annyira, hogy ne érezzem magamat ennyire kevésnek egy ilyen ember mellett, aki amúgy mutatta, hogy szeret, de birtoklóan és megalázóan...


24/L



2022. júl. 7. 17:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?


Ez egy igazi retardált kretén.

2022. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elmebeteg állat, menekülj minél messzebb.
2022. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Kétségbeesve keresem Nórikát ***** válasza:
100%
Hát ez még nálam is rosszabb..
2022. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Nagyon fáj a lelkem, hogy ez így alakult, mert ha ezek nem történtek volna meg, tényleg, we are meant to be... borzasztóan szeretetéhes volt, de közben birtokló, amit egyáltalán nem tolerálok.

Az igazat megvallva, néha pityergek én is, Édesanyám most azért aggódik, nehogy a nyakunkra járjon éjjelente... végülis törölt Facebookról, Instáról, úgyhogy... de sajnálom, mert valahol egy magányos, elveszett lélek...

2022. júl. 7. 17:32
 5/42 anonim válasza:
100%

Szia! Jól tetted, hogy szakítottál vele. Volt már benne részem, és csak éveket pazaroltam! Ő egy nárcisztikus, önző, nagyképű ember, aki után csak kitakarítani kell. Az én volt párom, még sokáig chatelt is az exével pénzre hivatkozva, de persze rájöttem, hogy csak ok a beszélgetéshez. Kivertem a balhét, hogy fejezze be a kapcsolatot vele vagy, elhagyom. Akkor valahogy sikerült leállnia, de maradt az önző, nagyképű természete. Hogy ő virágot nem vesz nőnek, udvarolni nem fog, van másik nő

ha kell . Az ilyenek kihasználják, hogy valaki szereti őket, és csak táplalja az egójukat, ha nem lépsz le! Kérlek, ha nem késő, töröld ki a fejedből, fiatal vagy, lehetsz még boldog bármikor! 30/L

2022. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól döntöttél.

Eszedbe se legyen visszatáncolni!

2022. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy nem az előző kurvája volt a profilképén a Tinderen, lmao.
2022. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Noren1989 ***** válasza:
100%
Magas eq nem egyenlő manipulatív kézségek.
2022. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
7/7, közel voltam hozzá, hogy azt mondom, akkor takarodj vissza az exedhez, de ehhez is túl jó szívem van...
2022. júl. 7. 17:46
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy kezeletlen borderline-ra tippelek.
2022. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!