Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt barátnőm felkeresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm felkeresett szakítás után. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Fel keresett másfél hétre rá, hogy ő még szeretne beszélgetni velem, illetve még mindig nagyon szeret, de nem akar összejönni velem.

Első nap még azt mondtam, hogy oké működik.

Azt hiszem kicsit sokk alatt is voltam és kicsit jó volt, hogy újra együtt aludt velem stb.

Viszont másnap felhívtam, hogy nekem ez nem megy.

Nem tudok rá csak barátként tekinteni és azt mondtam, hogy soha többé nem szeretnék beszélni vele..

Szerintetek ez volt a helyes döntés?

22F



2022. máj. 5. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél ami mem megy azt nem kell erőltetnì.. Megvsn az oka hogy miért mentetek külön erre gondolj mindig
2022. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Jó döntést hoztál,esélyed sincs elfelejteni ha vele alszol stb.
2022. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha belementél volna, azzal csak magadat szívatod, nem tudtad volna elengedni, ha jelen van az életedben.
2022. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És az lehetséges, hogy idővel fogok tudni ugyanúgy szeretni majd más lányt?

Nagyon ingázok az elengedés végletei között.

Magamban tudom, hogy ennek így kellett történnie.

Viszont félelmem is van , hogy a jövőben nem leszek képes ugyanúgy szeretni, vagy megnyílni másnak

Ez másnál is így van, vagy csak átmeneti?

2022. máj. 5. 11:12
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Ő az első szerelmed?
2022. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Majd elmúlik, aztán jön más.
2022. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5-ös, nem.

A második mondhatni hosszabb kapcsolatom volt

Mármint úgy értve, hogy 22 vagyok

Az első 1.5 év volt, ez pedig majd 3.5.

2022. máj. 5. 11:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon fiatal vagy fogsz találni másik lányt aki fog szeretni és megfogsz nyilni neki...


Most nehéz de idővel kőnnyebb lesz.. Csak ne streszelj rá a dolgokra.. Ne csajozz be csak azért hogy legyen melleted valaki...


Gyászold meg ezt a kapcsolatot.. És ugy lépj másikba.

2022. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig azt érezzük, mikor valaki számunkra nagyon fontos embert elveszítünk, hogy többé nem leszünk képesek szeretni és boldogok lenni mással. Aztán az élet mindig bebizonyítja, hogy nagyon is képesek vagyunk rá.

Ez most a gyász időszaka, el kell engedni, meg kell élni, hogy fokozatosan leválj róla nem csak fizikálisan, hanem lelkileg is. Idővel egyre kevesebbet fogsz rá gondolni és ezzel arányosan egyre jobban fogsz nyitni mások felé.


Én a 12 éves kapcsolatom után hittem azt, hogy vége az életemnek, tuti senki nem fog úgy szeretni, mint ő és soha nem leszek már boldog, mert azt éreztem, vele minden klappolt, az ízlésünk, a szokásaink, a szex, minden. De mégis vége lett, ráadásul én léptem ki a kapcsolatból, mert a lelkem legmélyén éreztem, hogy valami nagyon nem stimmel. Sokáig nagyon szenvedtem lelkileg, de mégis tudtam, hogy így volt jó, így kellett lennie. Utána hosszabb-rövidebb ideig együtt voltam egy-két sráccal, de nagyon nem találtam a helyem mellettük. Aztán a legváratlanabb pillanatban találkoztam valakivel, akivel fokozatosan egyre közelebb kerültünk egymáshoz és aki mellett egy olyan érzést fedeztem fel, amit előtte soha senkivel. Két év együttlét után pontosan tudtam, hogy ez az érzés hiányzott a 12 éves kapcsolatom alatt. Végre alaki megbecsül és a vele töltött eddigi 6 év sokkal többet adott érzelmileg, mint az a 12 év. Fura, de sosem éreztem ennyire mély érzelmeket, mint vele. Ha visszagondolok, hogy szinte már eltemettem magam a 12 éves kapcsolat után, elnevetem magam.


Annyi minden vár még rád is, amiért érdemes élni, 5-10 év múlva már csak mosolyogni fogsz azon, ha ezt a kérdésed visszaolvasod. Fel a fejjel! 😉

2022. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pacsi mindenkinek.
2022. máj. 5. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!