Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza kellett volna neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kellett volna neki adnom a drága ajándékot?

Figyelt kérdés
3 év után szakítottunk, nem volt éppen szép szakítás, de azóta beszéltünk párszor. Pont a külön költözés előtt pár héttel vettem neki szülinapjára élményvezetést, aminek mondhatni borsos ára volt. Nyílván ezt ő is tudta, és kifizette nekem, pedig nem kértem. Új albiba költöztem, kaució, bútorok stb. rengeteg váratlan kiadásom volt, így nem ellenkeztem. Most jutott eszembe, hogy lehet arra számított, hogy viszonzom a kedvességét, és illet volna visszaadnom a drágább ajándékokat. Igazából ezeknek a többsége élmény volt, de kaptam tőle egy nagyon szép Doxa órát is. Napi szinten hordom, így talán nem is várta el, de mégis van egy kis rossz érzésem miatta. Alap esetben szerintem nem kell visszaadni ezeket, hisz ajándékok voltak, de ha már ő megtette, úgy lett volna fair, ha én is? Ti visszaadtátok volna?
dec. 10. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Én vissza, de nem vagyunk egyformák. Nem őrzök meg ajándékokat extől. Amúgy szerintem nincs általános szabály erre.
dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
100%

Én nem adok vissza semmit, hacsak nem külön kérné, de akkor meg meglenne a véleményem, mármint ha ilyen régi ajándékokról van szó, szerintem ő is csak azért adta vissza, mert közel volt a szakításhoz az ajándék. De ha valaki visszakérne tőlem valamit, amit hónapokkal, évekkel ezelőtt adott, azt röhejesnek tartanám. :D

Az más, ha azért adod vissza, mert nem akarsz semmit, ami rá emlékeztet, de ott meg nem az számít, mennyibe került.

dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Eleve nem értem a kérdést, hogy szakítás előtt pár héttel még miért kapott drága ajándékot.

Én hirtelen felindulásból biztos nem szakítanék, csak ha már érlelődik egy ideje bennem a dolog. Akkor pedig pár héttel előtte már nem ajándékozok bőkezűen, nem a jövőre gondolva, hanem mert már nem szeretem annyira az illetőt.

dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Feleslegesnek tartom ezeket a dolgokat vissza adni, mint ha akkor azok a pillanatok sem számítanának
dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, előre nem tudhattam, hogy ez lesz.
dec. 10. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

És nem is érezted, hogy már ingatag a kapcsolatotok? Te azt hitted, minden rendben, miközben ő már érezte, hogy rohad széjjel az egész?

Nekem ez nagyon furcsa, annál is inkább, mert azt tippelem, te vagy a nő, és a nők még hamarabb meg szokták érezni, ha nem működik egy kapcsolat, mint a férfiak.


Mondjuk ebben a helyzetben logikus, hogy a pár héttel korábban kapott nagy értékű ajándék összegét visszaadja. Valószínűleg, amikor azt elfogadta, ő már érezte, hogy sokáig úgysem lesztek együtt, ezért is adta vissza.

dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Én sosem vártam el, hogyvisszaadják. Nekik vettem, mit kezdjek vele?


Egyszer adtam volna vissza, nagyon durván félreismertem, nem akartam semmit, ami eszembe juttatja. Szó szerint undorodtam tőle. Összepakoltam mindent egy zsákba. Nem fogadta el, így egy sarokkal odébb bevágtam egy szemetesbe.

dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!