Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok a drágább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a drágább ajándékokkal miután szakítottatok?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a párommal, ezért nincs pofám megtartani a tőle kapott drága cuccokat, a plüss meg a (bizsu) ékszer oké, de mit csináljak a telefonommal és a számítógépemmel? Mindkettőt ő vette, ráadásul az elmúlt 2 hónapban... (Folyton ajándékokkal akarta jóvá tenni a hibáit...) Adjam vissza?

2017. júl. 13. 07:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
ha neked ekkora gond, beszélj vele, ajánld fel, hogy visszaadod, ha azt mondja tartsd meg, akkor tartsd meg
2017. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Te mit tennél?
2017. júl. 13. 07:58
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

Én visszaadnám, nem tudnám nyugodít szívvel birtokolni és használni.


Egyrészt rá emlékeztetne mindig, másrészt úgy érezném nem engem illet miután már nem vagyunk együtt.

2017. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Ajándékot visszakérni szerintem tahóság. Persze ha hasonló helyzetben visszakérné, visszaadnám, de attól még meg lenne a véleményem róla.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: ha hasznát látnám ezeknek a kapott dolgoknak, nem adnám vissza. De én eleve olyan típus vagyok, aki simán el tudja vonatkoztatni a kapott tárgyat az ajándékozó személyétől, legalábbis ha praktikus használati tárgy, akkor tuti. De ha te akárhányszor kézbe veszed a cuccokat, beúszik az exed a lelki szemeid elé, akkor add vissza neki.

2017. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%

#2: 1-es vagyok

nekem szerencsére nincsenek anyagi gondjaim, így mástól nem kapnék ilyen drága ajándékot, mert nem szükséges


de ha valami ilyen lenne, akkor felajánlanám, hogy visszaadom

nem kérdésként, hanem mondanám, hogy visszaszeretném adni

és ha azt szeretné tartsam meg, akkor talán megtartom, attól függ hogyan válunk el, ha haragosan, akkor mindenképp visszaadnám

2017. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Inkább fájdalmas és szomorú szakítás volt, nem haragos. Ő szeret engem de én már őt nem, csak fájna visszagondolni rá hogy az anyagi gondjaimban milyen sokat segített habár egyiket se kértem tőle, magától adta...
2017. júl. 13. 08:35
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

#6:

azért beszélj vele, mert lehet neked fáj, de gondolj bele neki is fájna ha látná, sőt akinek fontos az ajándékozás és visszaadod neki az még jobban fájhat

ezért beszélj vele erről

2017. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen esetben visszaadnam, mert ahhoz azert pofa kell, hogy elfogadj dolgokat ilyen ertekben, aztan kozold, hogy "ja, bocsika, en amugy kiszerettem beloled...". Gondolom, nem egyik naprol a masikra tortent, hanem azert mar voltak gondolatok a fejedben az elmult par hetben is... szoval, ne legyel lenyulos k-rva.
2017. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Böröndbe be, pincébe le, majd kinyitás 10-20 év múlva.


Akkor már nem lesz érzelmi töltése, vagy nem annyi. Inkább megszépül és tisztaságában tudod látni.

Most érzelmi motíváltan cselekednél -ha visszaadnád, ha eladnád, ha elajándékoznád.

2017. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Eszedbe ne jusson még egyszer lek*rvázni engem, nem is ismersz, azt se tudod mi történt, és hogy én mit gondolok ezekről az ajándékokról!
2017. júl. 13. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!