Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan hogy birod ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan hogy birod ki hogy ne keresd a masikat?

Figyelt kérdés
En szakitottam, tudom jol dontottem, de legszivesebben felhivnam..semmi ertelme nem lenne ujrakezdenunk, megis igy erzek. Igazabol masra sem tudok gondolni, pedig tenyleg jo dontest hoztam, hosszu tavon igy lesz a legjobb. Ez mikor mulik mar el?
dec. 11. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt, mikor volt a szakítás?
dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan átesnek ezen. Ha jól döntöttél, akkor is érezheted a hiányát, hiszen az életed része volt. Ilyenkor tényleg nem lehet többet tenni annál, hogy vársz, és nem keresed.
dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy hogy eldöntöttem nem keresem és ennyi! Akarat kérdése...

N 31

dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 5 évig voltunk együtt, aztán kiment külföldre. Nem akart visszajönni, én nem akartam kimenni, így útjaink különváltak. Bár ő hagyott el, én szakítottam. Lassan észrevettem valakit, akit már korábban is ismertem, csak a foglalt szívemmel nyilván nem vettem őt úgy észre. Elkezdtünk közeledni... és szépen beleszerettem...

Nálam így volt.

N

dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Három év után szakított velem, már az összeköltözést tervezgettük. Az elején folyamatosan vártam, hogy pittyenjen a Messenger és lássam, hogy ő írt, sokszor éreztem hogy rá akarom írni. Letöröltem/kikövettem mindenhonnan, hogy ne tudják rá írni és ő se tudjon.


26f

dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt nem akartam rairni hiába ő hagyott el. Felhivni sem akartam. Nem kellettem, nem járkáltam utána.
dec. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!