Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még visszaút ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még visszaút ?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta nincs értelme a kapcsolatunknak, sajnos lett egy mely pontja a kapcsolatnak ( túl sok munka stb ) mondtam neki hogy ruccanjunk ki együtt elutasító volt kertem gondolja át a dolgot , 1 héttel később pedig azt mondta ő ezt nem szeretne folytatni. Teljesen összetörtem , de elfogadtam. Most hogy már meg van lakás ahol élni fogok viszont ki van borulva . Nem értem miért csinálja ezt. Én szeretem de viszont nagyon összetörtem.

dec. 11. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy helyen laktatok, most meg költözöl? Hogy fogja egyedül fenntartani a közös helyeteket? Mikor beszélted meg vele, hogy költözöl?
dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy helyen, megtudja oldani. Tudja már és ki van bukva. De előtte meg tök lazán kezelte az egészet és ettől meg én voltam ki bukva hogy 10 év után nem akarja megmenteni a dolgot.
dec. 11. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted tudja megoldani. Szerintem szerinte nem:)
dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem a ze problémád, nehogy megsajnáld már mikor ő rakott ki téged 10 év után, mert nem voltál izgi..
dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azok okozzak a legtobb problemat, akiknek nincs onismeretuk, elik az eletuk, gurcolnek celok nelkul, es sosem lesznek boldogok. Ezutan persze kiegnek, elfogy az energia, ki akarnak torni az igabol, felboritjak a megszokott rendet, es haragszanak az egesz vilagra. Miutan felegette maga utan a hidat, ott lesz osszetorve es maganyosan, es vegre megjelenik az elso valos cel az eleteben, vissza akarja kapni a regit. Amit osszetort. Nyilvan nem kapja vissza, mert azt mar lehetetlen visszacsinalni. Igy jarnak azok, akik nulla ontudatosaggal rendelkeznek, ellenben kontrollalatlan, de nagyon szinpadias modon probaljak meg felhivni magukra a figyelmet. Eljott az ideje az ujrakalkulalasnak es tudatositasnak, hogy miert el, es mit akar meg elerni az ebben az eletben. Ezzel el lesz par evig, latva milyen tavol all ettol. Sok gondolkodasra van szuksege, most lesz ideje is ra.
dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Nincs. Hidd el mire ezt a döntést meghozta, már alaposan átrágta oda-vissza huszonötször a dolgot. Már jóideje érlelődött benne a gondolat. Engedd el a storyt, ennyi volt.
dec. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, egyes, az nem a kérdező problémája, hogy az exe, aki szakított vele hogy oldja meg a "közös lakás" fenntartását.


Hozott egy döntést, szakított a kérdezővel, innentől kezdve oldja meg egyedül.

dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!