Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ráírjak az exemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak az exemre?

Figyelt kérdés
Két és fél éves kapcsolat. 5 napja szakított velem és nagyon rosszul vagyok, borzasztóan vegyes érzelmeim vannak. Lehet hogy egy elkapkodott pillanat volt( volt már ilyen). Külső szemmel olyan egyértelműnek tűnik hogy hagyni kell de nekem nagyon hiányzik, 5 napja úgy érzem magam mint aki a világűrben lebeg egyedül miközben orditva sír. A végén már nem tisztelt engem , ez viszont nagyon fájó pont, ez az egy ami kicsit visszafog hogy ne irjak neki. De nem tudom meddig birom. Mint mondatok? Ha más részletek is kellenek csak kérdezzetek.

dec. 29. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp se írj neki. Magadat alázod meg.
dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

"végén már nem tisztelt engem , ez viszont nagyon fájó pont, ez az egy ami kicsit visszafog hogy ne irjak neki."


Fogjon vissza továbbra is ez, szeresd önmagad. Az idő majd segít, még csak 5 nap telt el.

dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 de ő is máskor írt nekem ,igaz akkor is ő szakított.
dec. 29. 20:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyira nehéz ez , egy buta érzelmes gyökérnek érzem magam aki nem tud ésszel látni csak szívvel, mindig is ez volt a baj velem.
dec. 29. 20:42
 5/11 A kérdező kommentje:
#2 de az a gond hogy egyre rosszabb
dec. 29. 20:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elfoglalni magad, beszélgess a barátaiddal, mozdulj ki, tereld el a figyelmedet. Ha nem tisztelt, nem is érdemelt meg. Jön majd olyan, aki igazán szeretni fog. Adj időt magadnak.
dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 évig voltunk együtt, 4 hónapja szakított velem. Az elején nagyon nehéz volt, hogy ne írjak rá, de a férfi büszkeségém kitartott. Tudom mindenki ezzel jön, de idővel jobb lesz és jön valaki más, aki átveszi a helyét.


26F

dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd ő dobott ki! Nem ér több energiát.
dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#6 az a gond hogy a baráti társaságom is szertefoszlott, mindenki elment máshova egyetemre meg dolgozni, tartom velük a kapcsolatot de csak par havonta tudunk összejönni. Nincs senki a családomon kívül. Fájdalmas belegondolni hogy hány unalmas hétvégém fog lenni amit eddig a barátnőmmel töltöttem.Agyaltam már hobbikon de nincs semmi jó ötletem , rettegek attól hogy be fogok depressziósodni itthon úgy mint 3 évvel ezelőtt, kicsit introvertált vagyok az is a gond ,de sokat fejlődtem úgyhogy valamit muszáj tennem, nem igaz hogy ennyire vagyok hivatott. Amúgy 19 éves vagyok
dec. 29. 21:24
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 igazad van de annyira nehéz ez , brutális , úgy tudnám ezt csak átvészelni normálisan ha lenne egy közeli barátom akinek napi szinten kiömthetném a szívem.
dec. 29. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!