Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ráírjak az exemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak az exemre?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem az exemmel. Eleinte letiltott facebookrol, de nem rég 2 hete feloldotta a letíltást. Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit. Mióta feloldotta a letiltást, mindig az jár a fejemben, hogy rá kell írnom. Arra gondoltam, hogy megpróbálhatnék vele beszélni, hogy legyünk barátok. Nem túl jó viszonyban váltunk el. Meg sem beszéltük a dolgokat, csak kijelentette, hogy vége van. Nagyon jól kijöttünk egymással. Ő volt egyben a legjobb barátom is. Nagyon f9ntos nekem és nem szeretném őt elveszíteni végleg. Ha kell barátok leszünk, de nem tudom csak úgy elengedni. Túlságosan szeretem. Arra gondoltam ráírok és beszélek vele, hogy nem lehetnénk e legalább barátok. Szerintetek ráírjak? Megpróbáljam?

2015. márc. 17. 21:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy én 18/F

Ő 17/L

2015. márc. 17. 21:25
 2/6 anonim válasza:
Szerintem csináljad.Megér egy próbát.
2015. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jázi :) ***** válasza:
Inkább személyesen kellene megbeszélni mindent. Írásban sok minden félreérthető.
2015. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nem tudom hogy reagálna élőben. Ezért írnék rá chat-en. Lehet látni nem akar. Óvatosan akarom csinálni.
2015. márc. 17. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

figyelj ha el is mész és beszéltek ezeket mellőzd=ne könyörögj neki te szereted őt semmi ilyen mert észreveszi rajtad a félelmet és kész vége esélyed se marad, mert kinek kell egy érzelmileg összetört visszautasítástól tartó depis idegroncs és is úgy gondoltam senkinek :) függetlenítsd magadtól a lényeg a normális beszélgetésben legyen és ne is hozz fel dolgokat a múltból, első sorból tudom milyen kegyetlenül rossz érzés de ha valaha vissza akarod kapni őt nincs más választásod muszáj lesz lehetőleg olyan helyre hívd el ahová mindkettőtöknek jó és pl egy kávé vagy tea és ez sem legyen több idő mint fél óra még ha jól is érzitek magatokat mert te fontos ember vagy és sok dolgod van ne úgy látszódjon hogy lerázod én tapasztalatból mondom ezt nem a kis ujjamból szívtam ki remélem segítettem és ha nem tartod be nem velem tolsz ki... ha nem is így de nagyon hasonlóan csináld

18/F

2015. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Köszönöm a 21:44-es válaszoló. Persze nem könyörögni akartam én sem. Megfogadom a tanácsod. :)
2015. márc. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!