Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak az exemre facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak az exemre facebookon vagy ne?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy már kb. 5 éve szakítottunk, nekem is van barátom, neki most épp nincs barátnője, de sokáig neki is volt. Nem volt valami nagy kapcsolat, de valahogy mégsem tudom elfelejteni de nem tudom miért. Boldog vagyok a barátommal, lehet nem is akarok tőle semmit, csak az a tudat kell hogy kellenék neki, vagy nem tudom már mindenre gondoltam. A gáz az hogy az exem a barátom egyik haverja és ha ráírnék akkor rosszul is elsülhet mert lehet elmondaná neki. Persze nem írnék semmi olyat, csak hogy hogy van meg ilyenek, de akkor is. Lehet ez csak egyoldalú és ő egyáltalán nem kíváncsi már rám és nagyon leégnék ha bunkón írna vissza, és az is lehet hogy érez irántam valamit, de nekem csak a tudat kellene hogy kellek neki, mert az eszemben sincs hogy szakítsak a barátommal. Nem tudom mit tegyek de mostanában folyton ő jár az eszemben..
2013. szept. 15. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Mindössze egy kicsit ku válkodni akarsz.

Remélem mind a két pasi kirúg!

2013. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyton ő jár az eszedben, akkor már veszett fejsze nyele, a többi csak duma és idő kérdése, hogy mikor írsz neki.
2013. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ebből közös izzadás lesz újra majd:)

sok sikert, csak nem tudom a jelenleginek ezt h adagolod majd be

2013. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátod is olyan buta, mint te, biztos ő is elhiszi majd, hogy boldog vagy vele, azért akarsz írogatni az EXEDNEK.
2013. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Szeretethiányos ringyó.
2013. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem akármit mondanánk ugyis elöbb utobb ráírnál.Nem tudni mi lenne belöle, de azt tudod ugye hogy nem volna fer a barátoddal szemben.mi lenne forditott esetben? te eltürnéd az ilyet?
2013. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak a káposzta jó felmelegítve!
2013. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!