Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik az exem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az exem. Írjak neki?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele még 3.5 hete, mert meg akart csalni. Végül nem tette meg, mert lebukott. Ez nekem nagyon fájt, mert csodálatos volt a kapcsolatunk (legalábbis én annak éltem meg), egyszer sem vesztünk össze, az ágyban is megvolt minden, amire vágytunk, úgyhogy nem értem.. vagyis sajnos értem, ő ez a típusú ember, rengeteg nővel lefeküdt már, igazi fuckboy, valamint az előző kapcsolataiban is hűtlen volt. Nem voltunk sokat együtt, csak 2 hónapot, összesen 3 hónapja ismertem, amikor szakítottam vele, úgyhogy egyáltalán nem volt hosszú életű a kapcsolat. Ennek ellenére nagyon hiányzik, folyton rágondolok, pedig tudom, hogy nem érdemel meg, mert egy rendes nő vagyok, aki sose bánt vele rosszul, mindig nagyon odaadó voltam vele. Karácsony alkalmából írt, azt mondta folyton rám gondol és nagyon bántja, ahogyan vége lett a kapcsolatunknak. Elkezdett nosztalgiázni, hogy soha semmi rossz nem történt köztünk, valamint küldött közös képet. Nem igazán reagáltam neki ezekre érdemben, annyit írtam csak, hogy ő is hiányzik nekem. Történt ez nagyjából egy hete, azóta nem hallottam felőle.

Mit tegyek, írjak neki? Vagy próbáljam meg inkább elfelejteni?:(



dec. 30. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

mert meg akart csalni. Végül nem tette meg, mert lebukott.


ezekután ,hogy tud hiányozni? :D

dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 úgy, hogy ezt leszámítva nagyon jó volt vele. Mint írtam, nem vesztünk össze soha, mindig nagyon megértettük egymást, teljesen úgy éreztem, hogy egy különleges kapocs volt köztünk. Amikor rámírt, ugyanezt mondta, hogy mindig különleges ember leszek az életében és reméli ez kölcsönös..
dec. 30. 16:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig különleges leszel de inkább mással szexelne. Hát,ha jónak látod akkor írj neki. én nem tenném
dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a választ. Na igen, tök igazad van, hogy ha annyira különleges lennék nem akart volna mással lefeküdni. Csak mivel ő sajnos ilyen jellem - a hűség nem az erőssége -, a maga módján lehet különlegesnek számítok neki. Lényeg, hogy nekem nagyon hiányzik még ennek ellenére is.:(
dec. 30. 16:24
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Neki nem volt csodás a kapcsolatotok. Szánalmas,hogy megálltál egy nyíltan fuckboynak. Azt hitted,melletted majd megjavult? -De cuki.
dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 pedig ő mondta, hogy csodás volt. Ilyet miért hazudna, ha már úgyis vége lett? Nem próbálkozott be aztán, semmi hátsó szándéka nem volt, csak leírta az érzéseit/gondolatait. Ha szánalmas, ha nem, az érzelmeimre hallgattam, amikor összejöttem vele, nem gondoltam, hogy velem is ilyet tenne.😪
dec. 30. 16:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj!


Szerintem az ilyesmi rohadt megalázó. Legyen már egy kis önbecsülésed..

dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 igazad van, tényleg megalázó és nem is terveztem írni neki, csak ma valamiért elgyengültem és eljátszottam a gondolattal.. kibírom inkább, ha lassan 1 hónapja nem kerestem, akkor csak menni fog továbbra is.
dec. 30. 16:53
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező egy jó tanács!! Tűzzél ki egy kb 3 hetes de betonfix időpontot. Pl Január 20 az szombat. Ha akkor is úgy érzed hogy hiányzik akkor....viszont elárulom nem fog, nyitott leszel addigra egy új kapcsolatra.
dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm a választ, remélem igazad lesz!
dec. 30. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!