Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

1 hete szakítottunk nagyon hiányzik. Kerestem már 1 nem tudja mit érez most mit csináljak? Keressem vagy ne? Most is fent online írjak neki? megőrülök a tehetetlenségbe de nem akarok megalázkodni ( 2 éves kapcsolat volt ) 18/l

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2013. júl. 8. 00:38  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom ilyenkor mit lehet, de lehetőleg ne hallgass olyan zenét amihez most hangulatod lenne, mert az csak árt...

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2013. júl. 8. 00:40 Privát üzenet
Nem online? hmm,MIVEL ALSZIK, ALUDJ TE IS

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2013. júl. 8. 00:40 Privát üzenet
Írj. :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2013. júl. 8. 00:44 Privát üzenet

Hasonló volt a helyzet velem, csak én fiú vagyok. Ha nem akarja, hogy keresd, akkor ne. Hadd gondolja végig, a könyörgés nem mindig jó eszköz arra, hogy visszakapj valakit.

Ui.: most szakítottam a bnőmmel, és a könyörgés szokott hatni, de most nem tudott meghatni...

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2013. júl. 8. 00:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem könyörögni akartam. Csak az érzéseiről kérdezni.

# 5/6Időpont 2013. júl. 8. 00:49 Privát üzenet

Hagyd picit... majd rájön,hogy mit veszített,ha ennek így kellett történnie. Próbáld magad elfoglalni. Ha szeret,akkor visszamegy hozzád, ha letisztázódnak benne a dolgok.

Fel a fejjel ! :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2013. júl. 8. 08:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem akarok vele találkozni? Elmúlik ez a kettős érzés?
Miert nem akarok mar lefekudni vele?
17 éves fiú vagyok, és én olyan vagyok, hogy nem tudok "csajozni", de néha van valaki, akit megszeretek NAGYON és akkor azzal össze akarok jönni. Eddig sajnos soha nem sikerült,...
Szeretem, de élni akarok, mit tegyek?
Mit lehet tenni, ha a páromnak nőies viselkedési mintái vannak? Segíteni akarok neki, de olyan nehéz.
Ciki ha emiatt nem akarok barátnőt?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!