Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt kollégám még egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kollégám még egy év elteltével is hiányzik. Írjak neki?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve jöttem el az előző munkahelyemről. Akkor is éreztem, hogy nagyon fontos nekem ez a kollégám. Pár nap és egy éve, hogy eljöttem és még mindig napi több órát gondolok rá. Nem találkoztunk közben. Megírjam neki, hogy hiányzik? Szerintetek mit fog gondolni?

2018. febr. 1. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz?
2018. febr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szervusz, ugye nem baj ha tegezlek?

Egyetértek az előttem szólalóval, írj neki bátran, mi a legrosszabb ami történhet?


Az hogy szerintünk mit fog gondolni, az totál jelentéktelen, ráadásul esélyes hogy téves találgatás lenne.


Ő a volt kollégád, ismered.

Szerinted mit fog gondolni?


(Ha pedig nem vagy benne biztos, vagy attól félsz hogy valamit esetleg félreértene, akkor írd le neki nyugodtan azt is hogy mit szeretnél, mit gondoljon róla.) Legfeljebb nevettek egyet rajta.

2018. febr. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább kezdeményezz beszélgetést, milyen az új helye, hogy van, stb. Lehet azóta párja van, vagy mást szeret, előbb beszélgetnék vele mielőtt bele hasítok.
2018. febr. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj neki.

De ne egyből azt, hogy hiányzik és minden nap gondolsz rá. Csak kezdeményezz könnyed beszélgetést vele.

2018. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!