Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más sem bírta elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem bírta elfogadni, hogy elhagyta a párja?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja szenvedek. Már megjártam a pszichiátert és a pszichologust is, rendszeresen fogok járni hozzájuk, csak közbejöttek az ünnepek. A gyógyszereket szedtem amit felírtak, de igazaból nem gondolom, hogy sokat segít. A Frontin az ami ideig-óráig lenyugtat, vagy legalább segít elaludni. Már tényleg azt érzem, hogy nem bírom tovább. Nem bírok egyedül sem lenni, de ha csak arra gondolok, hogy megint párkeresésbe kell majd kezdenem és megtennem ugyanazokat a köröket konkrétan sírógörcsöt kapok attól is. Barátaim nincsenek, a családomnak pedig már nem akarok az idegeire menni. Csak a munkám van, ez pedig így nem élet...az csak nem jó.
dec. 30. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos dolgokat kéne csinálni a pszichológus látogatása mellett amelyek feltöltenek legalább egy kicsit és idővel egyre inkább pozitívan hatnának rád. Mégcsak majdnem 2 hónap telt el, lehet még 1 év is kell hozzá, hogy el tudd engedni az exet, a volt kapcsolatot. teljesen.
dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki valami hobbit, valami újat, esetleg olyat ami valamikor izgatott de sosem kezdtél bele szóval valamit ami leköti a figyelmedet, lehet az sport, túrázás, jótékonyság, bármi ami téged érdekel. Semmiképp sem olyan ami nem érdekel, nehogy belemenj valamibe ami aztán újabb kolonc lesz a nyakadon amit valamiért, valakiért teljesíteni kell. Szóval csak ami téged érdekel. Tűzz ki célokat, lassan, kis léptekkel amiket mondjuk heti szinten tudsz teljesíteni és amik aztán egy nagyobb céllá állnak ősze. Így az apró célok teljesítése örömet okoz, feldob, eltölt büszkeséggel, hogy teljesítetted. És nem fogsz rá gondolni. Illetve egyre kevesebbet bár ez tarthat azért jó sokáig is. Viszont ha olyan hobbit találsz amit mondjuk többen végeztek, valami közösség stb akkor új embereket ismersz meg, új kihívások, élmények, emberek. Ez mind jó hatással lesz rád, sőt sokkal jobb mintha egyedül végeznél valamit újra csak a saját gondataid közt.
dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az előzőt is gyászoltam vagy 2 évig..és ez annál már jóval komolyabb volt.
dec. 30. 21:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kb. ennyi ideje hagytak el, ráadásul nagyon gyáva és toxikus módon. Nem állítom, hogy könnyű, nem állítom, hogy nem vagyok időnként a padlón, de igyekszem elfogadni a helyzetet. Gyógyszerek helyett vitaminokkal próbálom rendbe rakni az idegrendszerem, és amikor épp nem borít el a gyász, próbálom a pasimat nem annak a két lábon járó csodának látni, amilyennek a mézeshetek alatt mutatta magát, hanem annak a jellemtelen, önző és egocentrikus görénynek, aki ő valójában, a rózsaszín ködös eufória nélkül.
dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hany eves vagy?
dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

2,5 éve szenvedek. Gyógyszert nem fogok szedni. Pasi nem áll velem szóba, csak max vénge cik, házas nyomorultak, alkoholisták, drogosok. Egyiksem kell. Még mindig úgy érzem, hogy Tőle jobb nincs, pedig átvert, hülyének nézett, és tisztességtelen volt velem.

Lehet már így maradok örökre. Kezdem elfogadni.

dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
26, tudom, ismerem, hogy lehet annyi párom még mint égen a csillag...mármint lehetne ha nem olyan lennék amilyen.
dec. 30. 21:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy szenvedsz, az ember hasonlóképpen reagál erre a dologra mint egy halálra.

Meg kell gyászolnod, ha úgy érzed. De ha jártál szakembernél akkor ezt biztos hallottad már. Én életem legrosszabb szakításait édesanyámmal tudtam átvészelni. Szegény ha kellett 50.jére is végighallgatta ugyanazokat a monológokat, és ez sokat segített. És mai napig ilyen helyzetekben mindig az a támaszom, hogy tudom, hogy ő van nekem. És hirtelen minden könnyebb..


Fel a fejjel, ásd bele magad, hogy miért lett vége. Próbáld több szemszögből vizsgálgatni.


Oh, és még egy dolog. Első szakításomnál 2,azaz 2 évig néztem minden egyes nap az exemet facebookon, instagramon. De szó szerint... Program lett már belőle. Második szakításom mégjobban fájt, ott konkrétan megcsalás miatt lett vége és azonnal a másik nővel volt, az elején bolondulásig nézegettem őket, óránként... Aztán jött valami hirtelen inger, és letiltottam őket. 6 hónapja nem néztem rájuk, pedig édesanyámnak ismerősei, néha a kezemben van a telefonja, de soha nem jönne a késztetés, hogy bármit is halljak felőlük. És azóta érzem jól magam, mert tudom, bármit látok, rajtam se nem segít se nem ront, mert nem nekem szól, beláttam, hogy nincs közöm hozzá. Tudom, hogy nehéz, de életem egyik legjobb döntése volt ez, így én is csak javasolni tudom. Az elején rossz, de kb 1 hetet kell kibírni. Utána meg már azért sem akarod megnézni, mert ha eddig kibírtad nem akarod elrontani. És ez így fog menni míg szépen lassan észreveszed, hogy az élet megy tovább, és bőven tartogat még a számodra dolgokat.

dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az exemmel tavasz óta nem találkoztam.Mondjuk nem elhagyott,hanem bizonyos okok miatt hozott egy döntést,amit megbeszéltünk és végül egyet értettem vele.Tehát itt mai napig vannak érzelmek egymás iránt,nem emiatt ért véget.Mostanában,két-három hónapja jutottam el arra a szintre,hogy tulajdonképpen már nem is akarnám ezt az egészet,illetve teljes mértékben tiszteletben tartom az akaratát.Pont ilyenkor szeretsz valakit,mikor hagyod menni.Óriási közhely,de így van.Félre tettem már teljesen az egomat,semmi közöm az életéhez tulajdonképpen,neki sem az enyémhez.

Bár azóta sincs senkim,viszont tetszik valaki,akihez érzelmileg közelebb kerültem az eltelt idő alatt,ami nagy szó.

Nekem az segített a legtöbbet,hogy megtanultam tisztelni a másik fél határait,illetve hogy elfogadtam a tényt:nem alakul mindig minden az akaratunk szerint.Mindennek megvan az oka,a rossznak is,jónak is.

jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy éve kínlódok, az előző majdnem 3 évig tartott mire úgy éreztem közömbös, és nem kéne már. Nagyon próbálok normális lenni, és nem így és ennyi ideig kínlódni, de egyszerűen nem sikerül, és másr rá sem tudok nézni. Én is el akartam menni pszichiáterhez, de nagyon drága. Még egy ilyet nem bírnék ki, ezt is alig...
jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!