Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak ha nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak ha nem tudja elfogadni meg sok az érzelem?

Figyelt kérdés
Már találtam lakhatást, viszont nem tudom párommal megbeszélni a vagyonunk elosztását, hitelt meg ilyesmit. Nem áll készen feldolgozni hogy szakitok vele és az a baj hogy valamilyen szinten én sem mert sajnálom sajnos.

dec. 29. 22:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Állandóan keresi a közelségem, hozzám nyulkal hianyzom neki. Ezt érezteti folyamatosan és ez fáj nekem mert úgy érzem fájdalmat okozok
dec. 29. 22:02
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Engedd el, magadat nézd.
dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta önző ember vagyok és végig csak magamat néztem a kapcsolatban
dec. 29. 22:12
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Szard le!
dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

3 "Azt mondta önző ember vagyok és végig csak magamat néztem a kapcsolatban"


Igazat mond? tényleg az voltál vele?

dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyedülálló vagy nős?


Ha nős akkor lépj, bármennyire szereted is, és bármennyire fáj most neked is.

Ha egyedülálló, akkor adj neki esélyt, hiszen benned is vannak még érzések, ezt látni az írásodból.

dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem érzem így.
dec. 29. 22:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az önző, hanem ő aki nem akar elengedni, nem látja hogy neked így rossz. Az érzelmi zsarolásnak, manipulálásnak az egyik formája az ilyen típusú vádaskodás.

Ha a vagyonmegosztás nem működik a felek kölcsönös megegyezése alapján akkor majd működik a Ptk. alapján... Szóval keress fel egy jó ügyvédet aki segít felmérni, hogy egy peres eljárásban mi a reális alternatíva és okiratba foglalja a dolgokat. Arra is van megoldás, ha nem hajlandó aláírni - akkor pereskedés lesz belőle. Elég szerteágazó tud lenni a történet annak függvényében mióta állt fenn az életközösség, milyen típusú, kinek milyen a jövedelmi helyzete, ki mennyit tett bele, honnan volt a forrás (különvagyon-e mint pl. az örökség) stb. stb. stb.

dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is így érzem hogy érzelmileg zsarol, mert én nem voltam szemétláda. Megmondtam hogy tarthatjuk a kapcsolatot ha úgy könnyebb idővel az elengedés. De azt mondta ha elhagyom soha többé nem beszél velem majd. :D
dec. 29. 23:00
 10/17 anonim ***** válasza:
9 Te nő vagy, vagy férfi?
dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!