Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most én lettem a „rosszfiu"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lettem a „rosszfiu"? Senki nem áll vélem szóba miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis rossz nő inkább. Exemmel 18 eves korunk ota együtt voltunk egeszen mostanáig, 22 évesek vagyunk. Az utóbbi 2 ev azzal telt hogy semmit se törődött velem. Mindig volt ki fogás fáradt, nincs kedve, rossz napja volt. Alig beszéltünk es en ezt meg untam és el költöztem. Most az van hogy gyerekes módon mindenkinek azt mondta hogy én minden ok nélkül el hogytam sajnáltassa magát, es meg a kutyát is el vittem ami közös volt. Meg hogy en vagyok a szörnyeteg en keszitettem ki. De ez ugy volt hogy: 24 órából 12 dolgoztam ő 8 at házimunka főzés mosás minden rám maradt, ha hozzá akartam szólni folyamatosan csak azt mondta hogy hadjam már békén. Ha meg kerdeztem mi a baja akkor meg el kezdett veszekedni hogy neki semmi és hadjam békén. Ezek utan inkabb úgy döntöttem el megyek es most én vagyok a rossz. Egy barátom se áll velem szóba.
jan. 2. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem áll veled szóba, az nem a te barátod, hanem az övé. Keress újakat. Hagyd annyiban a dolgot. Minél jobban cáfolnád, annál hihetőbb lesz a sztorija. Majd elül a dolog. Lépj tovább, haladj az életeddel, aztán majd jön más szaftos történet, esemény, amin rágódhatnak. De, jegyezd meg, kik fordultak el és ne engedd őket többet közel.
jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kár lett volna tovább maradni ebben a szarban. Új év,új esélyek. Most rólad megy a pletyka aztán pár hét és másról folyik majd a diskurzus.
jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korábban kellett volna eljönni.
jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Éled az életed. Ne foglalkozz velük.
jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!