Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 42 évesen szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen szerelmes lettem egy 21 éves lányba. Nagy baromság lenne miatta dobni a házasságomat?

Figyelt kérdés
A házasságom romlásához nem a lány vezetett, már régóta rossz a kapcsolatom a feleségemmel, voltak is bőven kitérő köreim, de nem érdekelt egy szeretőm sem. Most viszont van egy 21 éves lány, akibe hihetetlenül belezúgtam... Ő is belém. Nem tudom, hogy mit tegyek. A feleségem 43 éves, én 42, még mindkettőnk tudna új életet kezdeni... Van egy 11 és egy 6 éves lányunk. Szerintetek mit tegyek? Nem lenne nagyon naiv és barom dolog ebbe belemenni? A lány kijelentette, hogy szeret és minden, de nem hajlandó szerető maradni...
2017. júl. 6. 14:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Dobd a házasságot, de ne a lány miatt, hanem mert már megromlott. Igen, MÉG tudtok új életet kezdeni.
2017. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
97%
Ha rossz a házasságod, és mindent megtettél, mégsem sikerül rendbe hozni, akkor válj el, de magad miatt, és ne egy lány miatt. Ez hihetetlen nagy terhet ró a másikra, másrészt te is úgy fogod érezni pár év múlva, amikor kiderül, hogy vele sem jobb, hogy ő kényszerített bele a válásba, érzelmileg megzsarolt, és ő tette tönkre az életedet. Mindketten csalódottak, és frusztráltak lesztek.
2017. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
85%
Már a lány nélkül is le kellett volna zárnod a nem működő házasságod, amennyiben javíthatatlan. Ja bocs, de ahhoz meg gyáva féreg vagy.. Tök mindegy mit csinálsz, esel te még pofára ilyen hányadék jellemmel.
2017. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
66%
Ennyit ér a házassági eskü amit megfogadtál?
2017. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen szokványos ez a dolog. De a lány valószínű, hogy inkább az "egzisztenciát" látja vonzónak benned, de rossz házasságot amúgy sincs értelme fenntartani.
2017. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
90%
Szerelem? Ajjaj, hamar el fog múlni, nehogy pofára ess, bár megérdemelnéd!
2017. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
70%

#3

"Tök mindegy mit csinálsz, esel te még pofára ilyen hányadék jellemmel."


Nem, sajnos a pofáraesés a jó emberek "kiváltsága" a hulladék emberek nagyon ritkán esnek pofára, nem véletlenül ők a legsikeresebbek szinte mindenben.

2017. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem vagy egy jellemhuszár! Családot felrúgni egy szerelem miatt? Sz@r ügy, nem irigyellek!
2017. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%
Hiába na, második tinédzserkor az Mindenkit elér 40 felett.Egyébként te vagy szerelmes vagy a farkad csak?
2017. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Én vagyok szerelmes...
2017. júl. 6. 14:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!