Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit érzek iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Mar ket hónapja szakított velem az első szerelmem èn is èn vagyok neki az első.A kapfsolatrol roviden annyi hogy a legelejen szerelmes voltam belè ami szerintem atalakult mar a vegen szeretettè,viszont èn sose mutattam ki neki igazáböl mennyire szeretem nem adtam annyit amennyit ő nekem. Mindig magamat nèztem a kapcsolatban egy idő elteltèvel mar nagyon sokat veszekedtünk,unalmasnak èreztem,nem kívántam vele a szexet,mindenèrt őt hibáztattam,minden idegesített amit csinált megakartam változatatni.Ő nagyon szeretett engem ès alkalmazkodott hozzám ,túlságosan is. Ő engem helyezett előtérbe. Rengeteget veszekedtunk már a vège felè.Sírt is nekem sokat mert volt egy kis családi gondom ès sokat szenvedtem emiatt ès rajta toltottem ki.Sírt mert sajnált ès azt mondta fáj neki így látnia.Biztonságot èreztem mellette ès bár megfordult a fejemben hogy vajon szeretem-e mèg őt, nem tzdom mièrt vagyok vele hisz tènyleg azt èreztem nem szeretem viszont nem tudtam elhagyni mert nem akartam egyedül maradni.Erre ő hagyott el a semmiből,nem számítottam rá,sokaig konyorogtem neki de már nem akarta megbeszélni.Igen TUDOM jogos volt a döntèse ès már èn is tudom hogy ez a helyes döntès,de nagyon megviselt a szakítás ès csak ő volt nekem így mikor elhagyott nagy üressègèrzetet ès magányt èreztem.Szoktam mèg rá gondolni, de már nem sírok csak nem tudom pontosan mit is èrzek sokszor azon gondolkodom hogy ha eszembe jut akkor azèrt mert mèg mindig szeretem ès nem vagyok rajta túl? Az is bánt hogy nagyon hamar lett barátnője ès ő ilyen hamar túllèpett rajtam nekem meg ninvs senkim ès ezt sem tudom hogy azèrt mert csak az egómat sèrti meg ezzel hogy elhagyott ès ilyen gyorsan lecserèlt ès lehetsèges hogy nem is szeretett soha annyira vagy tènyleg èrzek mèg valamit iránta.Amit tudni kell rólam hogy nagyon fèlek az elhagyástól és a magánytól egyenlő számomra a halállal.És a düh hogy elhagyott az nyilván bennem van mert sose számítottam volna rá.És arra sem hogy ilyen hamar kapcsolata lesz ès mást megfog szeretni. Csak akkor fogok rajta túllèpni ha valaki pótolja a helyèt?
jan. 3. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Èn 18 èves lány ő 20 èves fiú
jan. 3. 18:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Borderline zavarnak tűnik. Pszichologustol kérj segítséget.
jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztm is valami személyiségzavar.
jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!