Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a volt barátnömön? Egyáltalán normális ha még mindig érzek iránta?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk majdnem 1évet és nagyon hozzá szoktam ! Sajnos hibáztam nagyon sokat és már nem fogunk azok miatt többet össze jönni ! Közölte hogy végleg vége már kiszerett belölem.

Ha meglátjuk egymást az utcákon ugy kezel mintha idegenek lenénk egymásnak tehát rám se néz egyáltalán nem érdeklem öt!

Nem feltüen de komolyan látszik hogy kiszerett belölem .

Részemröl pedig zavar hogy nem néz rám,zavar hogy köszöni sem köszön nekem!

És még mindig tetszik nekem.Még mindig akkarom őt. Még mindig vágyom utána :(

Lassan roszabbul érzem magam férfi létemre mint egy hisztis kislány ! :(

Szóval hogyan lépjek tovább ?

Mit kellene hogy kiszeresek belöle ugy mint ő belölem ?


2019. ápr. 17. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Szégyen nem szégyen ! Ugy érzem lassan orvoshoz vagyis pszihiáterhez fogok fordulni ez miatt. :(
2019. ápr. 17. 17:03
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen helyesírással én már előbb is kiszerettem volna belőled.


Amúgy majd elmúlik.

2019. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az exed viselkedése szánalmas

Nőknél ez a viselkedés biztos jele, hogy még nincs túl rajtad.

2019. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mennyi idő telt el szakítás óta? az normális, hogy nem egyik napról a másikra lépsz tovább, ettől ne érezd rosszul magad


az idő segít, de tényleg, addig meg kösd le magad, csináld amit szeretsz, legyél a barátaiddal

ja és ne keresd a lányt, ne nézegesd mit csinál és milyen képet rakott ki (se közös képet vagy régi üzeneteket), mert az csak ront a helyzeten

2019. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eltelt szakitás óta 3hónap ! De nem vesz róllam tudomást sem. Azt irta a facen is hogy nincs miröl beszélnünk.Azt mondta jobb igy neki külön. És ennyi :(
2019. ápr. 17. 20:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel lehetne lehetséges hogy újra belém szeresen ? Ha nem most azonnal de mongyuk 1hét múlva vagy 1hónap múlva mit tegyek hogy fellkeltsem az érdeklődésem a lány szemébe ?
2019. ápr. 17. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!