Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondjam neki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel sok éve nagyon jó kapcsolatot ápoltunk, fontosak voltunk egymásnak, nagyon megszerettem. Mindig közeledett felém, bepróbálkozott, együtt akart velem járni, de én mindig meghúztam a határt, nem akartam elrontani. aztán egyszer csak megtörtént, lefeküdtünk egymással, aztán megint, megint és én már szerelmes voltam mielőtt lefeküdtünk volna egymással, ő viszont nem. Mondta, hogy jól érzi magát velem, de komolyabbat nem akar tőlem.. hát igen itt kellett volna abba hagyni a dolgot.. de én ennek ellenére továbbra is lefeküdtem vele, reménykedtem stb, hátha..hülyeség volt, tudom. Aztán volt egy idő, hogy nem beszéltünk egymással, ezalatt volt neki barátnője, erről nekem nem számolt be, mikor újra megkeresett. azt akarta, hogy találkozzunk, de úgy voltam vele, hogy az ő csettintésére nem fogok egyből ugrani, erre ő berágott és mondta h jobb is, mert van barátnője. nem hittem el neki, h még mindig együtt vannak ,emiatt számon kértem párszor. lefeküdtünk továbbra is és az utolsó, a 3. számonkérésemnél elege lett belőlem és megszakított velem minden kapcsolatot. Tudom semmi jogom nem volt őt számonkérni, mert hát nem jártunk. Most fogok vele találkozni hosszú idő után, mert visszaadom neki a személyes cuccait. Szerintetek a találkozáskor elmondjam neki, hogy mit is éreztem iránta, h én szerelmes voltam belé? úgy érzem ettől megkönnyebbülnék egy kicsit, nem vagyok túl még a dolgon.. Vagy hülyeség lenne? Mit gondoltok erről? Sose beszéltem neki erről..
2015. máj. 25. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
es nekunk mondjak hogy farkunkkal gondolgozunk, te vagy a pelda hogy a nok is tudnak a pinajuk utan menni
2015. máj. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát.. előtte 5 évig senkivel se feküdtem le, és ő nekem eleinte azt mondta , hogy komolyan gondolná velem.. és a végén kiderült, h már nem volt vele együtt és csak berágott, ahogyan én is hittem
2015. máj. 25. 00:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy foglalkozz magaddal, hogy te mit érzel. Kívülről másoknak lehet, nevetséges, hogy ezt mondod el neki, és nem is kéne.. de ha neked jobb lesz ettől, akkor mondd el neki.
2015. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben,én lehet annyit mondanék neki,: Szerelmes voltam beléd,te hülye. Fogalmad nincs kit veszítettél el.
2015. máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mond el, de ne úgy hogy azt lássa, hogy még mindig lenne esélye. Hanem olyan "beletiprunk a lelki világába és felvilágosítjuk, hogy egy szemét" módon.

Amit az utolsó is írt.

2015. máj. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne alázkodj meg előtte még jobban. Szerintem...Sok sikert! És kapd magad össze. Tanulópénz...:)
2015. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!