Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyen helyzetben adnátok esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben adnátok esélyt?

Figyelt kérdés

Barátnőm ma 6frontint szedett be, mert elmondtam hogy így ahogy vagyunk nincs értelme együtt maradni.

Hál istennek nem lett baj, de mondtam hogy ehhez pszichológus kell mert nem normális ez amit tett.


Mondtam hogy nem tudom mikor akarok gyereket de mivel elég rég ez a válaszom így azt mondtam hogy nem húzom az idejét. Nem jó a kommunikáció köztünk akárhogy próbáltuk.


Ő nem akar elmenni mert rám építette fel az életét.

Én sem azt mondom hogy soha ne legyen gyerek de ma azt mondtam hogy ilyen helyzetben nem.


jan. 3. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel az emberrel zárd le.


Te is tudod, érzed is. Az érzelmi zsarolás meg fegyver. Nekik. De kell a manipulációjukhoz. Ha valóban megakarta volna magát ölni nem 6 db-ot szedett volna be, hanem az egészet ami csak lett volna otthon nálatok. Láss át az előadáson, és soha ne hagyd magad sem manipulálni, sem zsarolni, sem erőszakoskodni.

jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
1+ Én is zártam már le egy emberrel kapcsolatot amibe majd bele haltam, de soha semmiről nem tudott a másik fél, mert nem játszottam szinházat, hanem egyedül magamba rendeztem. Ami nem színjáték, nem pódiumra való, és nem érzelmi zsarolás eszköze. .
jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jobb ha szét mentek tapasztaltból mondom ez lesz még rosszabb is, orvosra van szüksége a csajnak!
jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen embernek nem is szabad szülnie sem..

Amig nem tanul meg normálisan élni kudarcokat vagy bármit feldolgozni vagy helyzeteket kezelni vagy bármi addig ő nem felelossegteljes felnőtt

jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy adnék. Szólnék az anyjáéknak, a csaj mentálisan beteg, lesznek szívesek odafigyelni, aztán tiltás mindenhonnan.
jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy belőle esetleg nem e a félelem és megszokás beszél
jan. 3. 23:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Pár éve szakítás után exem is öngyilkossággal fenyegetett

Emiatt többször vissza mentem hozza

Végleges szakitasunk után is próbált manipulálni de már nem hagytam magam.

Persze nem tett semmit szerencsére ,de sokan ezzel próbálják maguk mellett tartani a párjukat

Ne hagyd h ezzel zsarol jön,szólj a szüleinek mindenképp.

Hány évesek vagytok ?

jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Már tudnak róla mindkét szülők.

Tudják a gondjainkat is.

jan. 3. 23:43
 9/13 anonim ***** válasza:

6 Frontin kb max kiüt...jobban alszol.

De ennek nincs értelme, akárhogy is reagál lépned kell.

N 31

jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"exem is öngyilkossággal fenyegetett"

Hol láttál itt ilyet?

jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!