Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti adnatok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti adnatok nekem eselyt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Elore is bocs,nincs magyar billentyuzetem.

Az a helyzet,hogy Amerikaban szulettem de vannak ismeroseim Magyarorszagon is mert neha-neha eljovok,nos nem ez a fontos.Afganisztanban szolgaltam 5 evet 21 éves koromtol 26ig.Most 28 vagyok,utolso evben 26 eves koromban,elkezdtek rank loni,egy epuletben voltunk,ahol uveg is volt,nem volt rajtam szemuveg,semmi es ahogy belottek az ablakot,egy csomo szilank,eltalalt,az egyik a balszemembe ment,arra teljesen megvakultam,az arcomon a mai napig is latszodnak a vagasok.Baratnom 24 éves koromban volt utoljara,de nem is ertem ra nagyon,mert folyton szolgaltam,most mar nem szolgalhatok,mivel csak jobb szememmel latok...Van rendes munkahelyem,meg mindig fit vagyok,jarok edzeni..de ugy gondolom hogy nem lenne eselyem tobbe csajozassal kapcsolatban,hiszen kinek tetszik egy ember 1 szemmel es vagasokkal az arcan..

Szoval nem is probalkozok..


2012. szept. 21. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Van esélyed azoknál a nőknél akiknek értelmes a felfogásuk. Nem kell feladni, valaki a belsőd miatt fog majd szeretni.

Sok sikert.

2012. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
figyelj ha jó ember vagy meg rendes meg minden akkor ha megismersz egy lányt nem tapadsz rá, nem nyomulsz, csak szimplán jó fej vagy vele, barátok lesztek, nem fogja érdekelni milyen az arcod, és utána elképzelhető, sőt, biztos, hogy egyre többet fog érezni irántad. A lányok megbecsülik az ilyen fiúkat/férfiakat, sokkal jobban, mintha te lennél a legjobban kinéző pasi a földön, de úgy igazából nem éreznél irántuk semmit, és teljesen más dolgok érdekelnek, mint a párkapcsolat.(magamról tudom) Így legalább tudod, hogy aki beléd szeret az MIATTAD szeret, és nem másért. Kitartás, fel a fejjel!!:-)
2012. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég szar, de ha lerobbantak volna a végtagjaid, vagy meghaltál volna, akkor nemzeti hős lennél... hülye amcsik...
2012. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem a vágásokkal, és a szemeddel semmi bajom nem lenne, ez tuti, inkább az aggasztana, h fel tudtad-e dolgozni a háborút...azt akarom mondani, h nálam a kizáró ok az, ha nem teljesen ép a személyisége a fiúnak, de ilyesmi, ami nálad van, még vonzó is lehet

kár, h nem ismerkedsz...próbálkozni kell, másképp egész biztos nem lesz, és tényleg be fogod magadnak bizonyítani h így nem kellesz senkinek, pedig ez nem igaz

2012. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Normalis,rendes vagyok a lanyokkal mindig "baratkent" kozeledek..De utana amikor elmondtam kesobb hogy szeretem azt mondta legyunk csak baratok ez kettovel tortent.Kulonben nem mentem volna Afganisztanba hogy ha lett volna meg eleg penzem hogy befejezzem az egyetemen a 4. evemet,elso ketto konnyunek tunt,utana mondtam na meg egyszer,ugy se lesz baj,jo csapat,felszereles...Erre amikor eldontottem hogy az utolso,jott a baj..De legalabb most van munkahelyem,elvegeztem az egyetemet.Koszi az eddigi valaszokat.Amugy azert dontottem ugy hogy katonakent probalok keresni penzt,mert meg voltak ra az adotsagaim,magas vagyok 190 cm 16 eves korom ota edzek..
2012. szept. 21. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom de még a ronda srácoknak sincs sok esélyük a csajoknál,neked viszont abszolút nem lesz esélyed náluk kivéve ha ők is hasonlóképpen néznek ki mint te


De van egy másik alternatíva is: Pénz

2012. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 1lány.... válasza:
Aki azt mondja, hogy a külső nem számít, az hazudik. Nekem is számít körülbelül 80-20 (80 a belső természetesen) arányban. És az, hogy az egyik szemeddel nem látsz, meg a hegek, szerintem nem számítanak annyira, és nem olyan szörnyűek, mint gondolod. És amúgy is a mai világban már nem olyannal kell foglalkozni, aki úgy néz ki, mintha egy újság címlapjáról jött volna le épp, mert az úgysem becsüli meg a másikat, akár férfiről, akár nőről van szó. Tehát inkább kell a belső értékeket nézni, mint a külsőt. A belső nálam a döntő, mint előbb is írtam, 80-20,és nem úgy nézek ki, mint Betty a csúnya lány :) mielőtt még azzal jönnétek, hogy azért írom ezt a "külső nem számít" szöveget, mert ronda vagyok! És egyébként azt honnan veszed, hogy így már nem nézel ki jól?! Fogadd el magad, és becsüld, amid van! 23 éves LÁNY
2012. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat nem lesz könnyű dolgod, de vannak akiknek a külső nem annyira fontos.
2012. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszokat!
2012. szept. 21. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!