Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás mint konfliktuskezelés ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás mint konfliktuskezelés ?

Figyelt kérdés
Az exem nem 1x dobta be a szakítás kártyát már , eleinte persze mivel nagyon szerettem és fontos volt mindent megtettem ez ne következzen be. Viszont már jó pár év eltelt és ismételten bedobta.Most viszont annyi változott már elegem volt belőle , és nagyon rosszul éreztem magam a kapcsolatban mivel igyekeztem amikor éreztem gond van de ő ennek ellenére bedobta ez a kártyát megint. Nem hitte el hogy elfogadom a képembe vágta , hogy nem harcolok stb…

jan. 7. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem alap egy kapcsolatban hogy szakitassal nem fenyegetőzunk azzal nem kell járni.
jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Az exed nem szakit. Havszakitottatok jol tettetek.
jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsarol te meg beveszed.
jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Az evidens válasz: "Mennyé b+, ne is lássalak!"
jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg most egy életre megtanulod, hogy aki szakítással manipulál azzal az első ilyen alkalomnál szakítani kell.
jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A manipulátornak segíteni kell kinyitni az ajtót, hogy gyorsabban és hangtalanul távozzon.
jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge jellemű az illető, pszichésen sincs rendben ezek szerint.


Értelmes ember nem dobálózik szakítással, hanem megfelelően kezeli a helyzetet pl leülnétek s megbeszélnétek. Az mindegy, hogy az adott vitahelyzetben vagy kis idővel rá, mert pl le kell nyugodnia, időre van szüksége valamelyik félnek, hogy kellő nyugodtsággal tudjon beszélni, érvelni stb.


Jobban jársz, ha exed is marad s nem engeded vissza.


Ideje egy kis egyedüllétnek, hogy elgondolkodjon. (már ha képes önmagát is elemezni, megvizsgálni s legalább önmagának beismerni mik voltak a hibái)


A magány sokak életébe azért köszön be, mert egy amolyan jel, hogy ideje elgondolkodni önmagukon s fejlődni, változtatni vagy szimplán a lelküket helyre tenni.


Sokan a párkapcsolattól várják el ezen változásokat, holott el kell fogadni: egy pár nem lehet a pszichológusa az illetőnek.

S nem is egészséges egyik fél számára se.

febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig jár a korsó…
febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!