Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet ezt túl élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt túl élni?

Figyelt kérdés

7év 1közös gyerek

Férjem tegnap közölte hogy a legjobb lenne ha elköltöznék (közös ház így nem fogok elmenni),nem kell még egy közös gyerek velem,fiát se fogja engedni

De egy világ omlott bennem össze a két nap alatt,mint egy idegen egyik percről a másikra



jan. 7. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az első, akivel megtörténik. A legtöbben túlélik.
jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az egésznek volt előzménye csak nem vetted észre, vagy de csak besöpörted a szőnyeg alá. Ki vágni nem vághat, mert közös a ház és a gyereket se veheti el tőled ha a bíróság nem szavaz rá. Keress ügyvédet és váljatok el. Egyébként sírd ki magad ha a gyerek már alszik és rá koncentrálj.
jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak kérdező. Viszont biztosan volt előzménye csak nem tűnt fel.

Ahogy előttem is írták, keress egy ügyvédet.

jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tettél?
jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben voltam sok évvel ezelőtt. Mi is 7 év után váltunk, egy 4 éves gyerekünk volt. Ő szerelmes lett egy munkatársába, aki meggyőzte, hogy költözzenek el jó messze. Természetesen egy világ omlott bennem össze. Aztán összeszedtem magam, próbáltam egyedül megoldani mindent, és élvezni az életet a gyerekemmel. Aztán lett új párom, aki már a férjem sok éve. Közben az exem új kapcsolata nem jött össze, állandóan veszekedtek, majd szakítottak. Szóval alapvetően én jöttem ki jobban a helyzetből. Persze azért sokáig bántott a dolog, mert a lányomat nagyon rosszul érintette, hogy így eltűnt az apja.
jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekelhelyezési, vagyonmegosztási kérdésekre az ügyvéd, a lelki dolgokra meg pszichológus a megoldás.
jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Leclerc ***** válasza:
72%

Biztos hogy volt ennek előzménye. Ha nem vetted észre, vagy nem akartad észrevenni, akkor lehet pont ezért. Ezek nem a semmiből jönnek.

Csak tippelek az alapján, hogy kicsinyesen a gyerekkel próbál zsarolni.

De nem az van hogy nagyon átmentél anyába, és elfelejtettél vele is foglalkozni?

jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindig van ám előzmény. Férjem 2 hónapos baba mellett már megcsalt, konkrétan azthittem szerelmesek vagyunk egymásba. Nem váltam házisárkánnyá, nem költöztettem őt a kanapéra, ezekre nagyon figyeltem. Egyszerűen valakinek nem elég az, ami van neki. Mindig más kell...
jan. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
“ konkrétan azthittem szerelmesek vagyunk egymásba.” Te ezt hitted, ő meg tudta hogy nem!
jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

1000% volt előzménye, csak nem figyeltél rá.


Nálnuk is volt, exem mégis úgy nézett rám szakításkor, mintha kínaiul beszélnék.

Ja, hogy ELŐTTE nem figyelt rám sosem, és ezért meglepetésként érte - na, az nem az én bajom már.

jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!