Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha marhaságon vesztek össze s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha marhaságon vesztek össze s kiadod a párod útját dühödben, akkor utána miket éreztek vagy mik járnak a fejedben, mint férfi?

Figyelt kérdés

Pl nálunk: Féltékeny lettem egy felhozott téma alatt (egy munkahelyi bulija lesz, úgy volt marad miattam, majd egy kolegina rávette...), feszült voltam, csendbe elvonultam. Elkezdett kérdezgetni mi a bajom, direkt mondtam semmi, hagyjon kicsit.

Eröltette s kimondtam.


Az viszont durva volt, hogy az helyett, hogy megnyugtatott volna, elkezdte védeni a koleginát...s az azelőtti nap kapott nyakláncot levettem oda dobtam neki.


S igen is kinek ne esne szrul, hogy lecserél egy koleginára s védi is...


Eltelt pár nap, de egy jelszavát se változtatta meg.



#vita #lehet megcsal #lehet hagyom
2017. nov. 14. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt rovat. Biztos, hogy nem az ovisok vagytok?
2017. nov. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudok összeveszni.

Düh, mint minden negatív, ésszerűtlen.


Tanuljatok. Segíthetek.

2017. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem tltottad volna meg, hogy elmenjek és még féltékenységi rohamot is kivágsz, akkor aznap már nem kellett volna nálam aludnod.


Te nem érzed, milyen gáz vagy?

2017. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért nem ment volna mert az ünnepek alatt családjaink miatt nem lenne időnk, én még rokonokhoz is utazok, hozzájuk pedig a family olasz tagjai jönnek...

Ezért döntöttünk úgy ahogy s az ünnepek előtt együtt leszünk.

Nem egyszer volt, hogy ment ilyenekre. De az elég gáz hogy hirtelen még védte is a koleginát. Kértem magyarázatot s az helyett, hogy megnyugtatna nincs okom aggódni a torkomnak esett...


Csak akkor ugrik így, ha valakit védeni akar... Ahogy engem is régen védett egy ismerőssel szemben.

Szval nem hiszem, hogy normális ember csak egy kolegina miatt ilyet tesz.


Úgy szóljon be kedves kommentelő, ha már volt ilyen helyzetbe.

Csendes művész vagyok, aki a szeretteinek MINDIG A KEDVÉBE JÁR.

Kíváncsi vagyok, hogy hány embernek a párja ügyködik mindig valamin, hogy meglepje párját. Hány nő teszi meg "nem vagyok toppon/nem kívánom, de a vágyaidat kielégítem legalább más módon."


Órákat gyaloglok hozzá, mert arra járó buszra nincs keretem már...

S még sorolhatnám. Nincs sok mindenem, de amim van s amibe tudok neki adtam/segítettem.


De mindegy már, hagyom az egészet.

Befejezem mostani alkotásomat, eladom s befektetek munkáimba.


Gyerekességről beszélsz... szerintem az nem gyerekjáték, hogy egy kam koleginát védve a torkomnak ugrik, úgy hogy vér aláfutásos a torkom.


Máskor is megesett a féltékenység (ő részéről is), de mindig megbeszéltük s mondtuk a másiknak el is jöhetsz, ha gondolod.


Mostantól csak alkotásnak élek inkább.

Ígyis sok időt elcsesztem a sok sütögetéssel, gyaloglással...stb.

2017. nov. 14. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy állat, már ne is haragudj. És valószínűleg megcsalt vele. Különben te lennél a fontosabb mindenben. Az én férjemet hat lóval nem lehetne elvontatni az oldalamról.
2017. dec. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!