Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy ezt érzem annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt érzem annak ellenére hogy annyit bántott?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hónaposan, hivatalosan ki nem mondott ismerkedésem, ami kb olyan volt mintha együtt lettünk volna. A srác nagyon sokszor bántott, kitriggerelt, nem volt elégedett a testemmel, folyamatosan sorozott hogy milyennek kéne legyek. Nem akarom részletezni de állandóan ambivalenciában voltam, végül kiléptem nagy nehezen belőle.


Most újra felkeresett, nem akart tőlem semmit, bennem nagyon sok harag van, azóta is amiket okozott az önértékelésemben és az önszeretetemben. Jóban akart elválni, ami persze nem hangzik rosszul, de ennyi ostorozás után blokkoltam mindenhonnan.

Most beszélgettünk, sokat nosztalgiáztunk (véletlen egy helyen fel tudott keresni) Ő nem ismeri el mennyit alázott, szerinte én túlzok, és ő nem is cseszegetett, ami röhej. A lényeg, hogy picit megnyugodtam, most hogy beszélgettünk. Sőt, elkezdtem hiányolni, naponta rámjön azóta a sirás, hogyha talán megtudtam volna felelni, ha jobban szeretett volna, ha..

Közben elfelejtem hogy nagyon undorítóan bánt velem sokszor, az egész életminőségem romlott még vele voltam azalatt a pár hónap alatt, mégis titkon hiányolom, a képet, minket, az elejét, amikor még minden jó volt...


Vagy ezek a toxikus emberek ezt hozzák magukkal? Nem ismerte el a bántásait, bocsánatot kért, de szerinte én túlzok,én csak túl érzékeny vagyok. Azért keresett meg, mert még nincs túl rajtam, vagy nem tudta feldolgozni hogy leblokkoltam a kontaktot?



jan. 9. 20:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisztikus személy és te az áldozata vagy. Még mindig a markában tart tehát ne állj vele szóba sehol, semmilyen formában és ha van rá pénzed menj el pszichológushoz! Ő tudna segíteni abban, hogy túl tudj lendülni rajta és útmutatót is adni, bár olvasgass nárcisztikus emberekről, hogy feltudd őket ismerni időben.


Egyébként a tipikus szövegek pontosan az, hogy te vagy túlérzékeny, te vagy a hibás, ő nem csinált semmi rosszat és tipikusan önértékelési gondokkal küzdő embereket szemelnek ki, mert könnyű őket manipulálni!

jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

A nàrci elèg erős rá, en inkabb sulyos testkepzavar-onertekeles zavar (amellett hogy csomo mas negativ tulajdonsaga is volt) kepes letagadni, hogy o nem csesztetett engem, mikor ameddig csak egyutt voltunk, minden egyes alkalommal szembesitett azzal hogy nem vagyok eleg jo

Es csodalkozik ha hirtelen elmenekultem tole vegleg (harmadjara sikerult)

jan. 9. 20:17
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Normális, mert mint ahogy írták előttem nárcival volt/van dolgod.

Nagyon veszélyesek, kerülni kell őket.

Megkérdőjeleztetik veled a saját emberi mivoltod is, totál leépítenek olyan mesteri szinten űzik a játszmáikat.

jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

#2:


"A nàrci elèg erős rá, en inkabb sulyos testkepzavar-onertekeles zavar (amellett hogy csomo mas negativ tulajdonsaga is volt) kepes letagadni, hogy o nem csesztetett engem, mikor ameddig csak egyutt voltunk, minden egyes alkalommal szembesitett azzal hogy nem vagyok eleg jo"


Pontosan úgy manipulálnak, hogy te nem vagy elég jó hozzá, de az elején az ellenkezőjét teszik. Love-bombingolnak, aztán amikor horogra akadsz akkor megmutatják a valódi arcukat.

Téged csesztetnek, te vagy a rossz, te vagy túlérzékeny, te vagy a hibás stb. stb.

Ők hibátlanok és akkor kezdik el kimutatni, hogy kicsodák ők némely esetben amikor a hatásuk csökken úgy értve, hogy nem értesz velük egyet, kezd kitisztulni a kép. Hogy a befolyásuk ne csökkenjen azért manipulálnak össze-vissza és sikeresen teszi a te nárcisztikus emberkéd is, mert agyalsz rajta hátha te követted el a hibát. Te dolgod, én menekülnék.

jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják traumás kötődésnek, aminek sosincs jó vége szóval ha jót akarsz magadnak akkor azonnal zárd le és soha többet ne beszélj vele.
jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Lezartam vele, ket honapja nem beszeltem vele. Fel volt haborodva miert tiltottam le, nem ram vall. O “csak” joba akart elvalni tolem semmi mas
jan. 9. 20:39
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyan ezeket csinálta velem is az exem ...

Meg allas nélkül a küldöm nem tetszett neki ,volt olyan megnyilvanulasa felém....ha velem akarsz maradni ennek kell !!!

Ezt most szó szerint idéztem!!!

Volt h illeszkedett mert neki szar napja volt ,de előtte ki nyalta a seggem de mindig oda bigyesztett valamit ,hogy nehogy már jól érezzem magam ...

jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Enned '
jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Én sem mondanám, hogy nárcisztikus, egyszeruen vannak ilyen hülye emberek, akik sokszor saját magukkal nincsenek kibekulve és a másikra vetítik. És hát a mai világban a közösségi médiának is köszönhető van így is elég onbizalomhianyunk és ilyenkor elég egy-ket mondat és beletudnak gázolni a lelkünkbe.

Nekem is volt dolgom olyannal, hogy az illetőt sokszor láthatóan zavarta hogy van egy kis feleslege (ami nekem amúgy tetszett is), dietázott is és hát én akinek nem volt gondja a súllyal, akkor is beszélt...hol anorexiás, hol hogy én is diétázzak vele,mert rám fér,

hol az üzletben néztem kis súlyokat és beszélt hogy látni hogy nem használom...persze ő ezt csak viccnek szánta mind, én voltam a túl érzékeny. És emellett sok dologra beszólogatptt még. És ezt mind a legelején. Vagyis 2 hónap online ismerkedés után, ahol mégteljes más embert mutatott.

Mikor rádírt egy újabb helyen, akkor egyből tiltani kellett volna, mert ez sajnos ilyenkor várható hogy a nosztalgia, a szép emlékek kicsit feledtetik a csúnya bánásmódot. Én a helyedben innen is tiltanám, gondol amit gondol. Rádtalál majd a szerelem, olyan akit megérdemelsz. Kell neked olyan aki nem képes intelligensen viselkedni, lealáz? Tényleg ilyennek akarsz majd az élettársa lenni?

jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ilyesztegetett'

Elnézést kérek mindenkitől, most látom hogy át írt pár szót

jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!