Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi normális, hogy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi normális, hogy 40 éves párom ( ok, tényleg nehezen tud ébredni reggelente még a sok ébresztő ellenére is), de az anyjának mindig jelzi hogy mikor ébressze, akár délután is (ha lefekszik aludni 1-2 órára)?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a párom nagyon anyuci kicsi fia, ahogy idősödik egyre jobban...


Sajnos együtt élünk, hiába vagyok otthon délutánonként már, és tettem szóvá hogy akkor én minek vagyok, ha az anyjának szól, hogy ébresztgesse?

Este 9kor is még bent ül ah anyja szobájában, filmet néz, úgy kell felrángatni az emeletre. Ha szólók érte ez sem tetszik neki


2021. jún. 29. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Abnormális ez az egész helyzet.

Már az se jó, ha együtt laktok valamelyikőtök szüleivel, de te kifejezetten egy 40 éves gyerekhez mentél hozzá.

2021. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott őket. Lehet, hogy észre sem fogják venni.
2021. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek albérletbe 1-2 évre.
2021. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 voltam, mikor megláttam, hogy az anyuka a 21 éves fiának mossa a haját, illetve leellenőrizte a körmeit.

Mikor kiderült, hogy a hétvégét nálunk töltötte (és nem a koleszban, ahogy ezt a srác mondta), kicsapta a balhét.


Mondanom sem kell, másnap leléptem.

2021. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Mennyire normáls egy olyan nő, aki egy ilyen emberrel van együtt? Remélem érted a lényeget...
2021. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért is nem te ébreszted fel, ha már együtt éltek és mindketten tudjátok, hogy nehezen ébred és fél attól, hogy nagyon elalszik? Legalábbis nekem ez lenne az első gondolatom, ha ilyen szituban lennék, ha pedig a másik fél lenne abban akkor örülnék, ha engem bízna meg ezzel.
2021. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom nehezen kel és anyukámmal együtt élünk de sosem kérné hogy ebressze. Mindig engem kér meg pl ha este program van és tudja hogy szieszta után kell ébresztés. A te párod úgy látszik egszerre akarja a gyerek és a felnőtt lét előnyeit élvezni, ami számodra nem sok jót ígér.
2021. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért is költöztél anyóspajti nyakára??? Két életképtelen vagytok.
2021. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!