Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen össze zavar az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze zavar az exem . Nem tudom mire gondoljak ?

Figyelt kérdés
A Párom 38 éves én 34. Egy évig együtt éltünk. Neki már van egy kislánya az előző házasságunkból. A volt feleség teljesen megmérgezte a kapcsolatunk a gyereken keresztül. Párom úgy döntött menjek. Ez négy hete. Rögtön el is költöztem albérletbe. De azóta minden nap talál alkalmat hogy írjon hívjon valamiért. Munkahelyen ha meglát utánam kiabál van e két percem. Ma is meglátott 3 perc múlva ír amit mástól is meg tudna kérdezni. A minap ír itthon vagyok e. Mondom igen miért? Erre már nem érkezett válasz csak csengetett hogy menjek le hozott nekem valamit. Hozott egy kábelt mert tudta az enyém megvan törve képes volt ezért 15 km menni. Nem kértem tőle. Mind azon által amikor legutóbb beszéltünk lehet e folytatás azt mondta ezen a döntésén már nem változtat ennek vége. De utána meg ír hív hogy mennyire rossz neki egyedül nélkülem. Meg hogy sose fog olyat találni mint én. Miért csinálj ezt ? Ha tényleg nem akar már miért keres minden nap? Miért akar gondoskodni rólam és miért aggódik értem. Teljesen össze zavar :/

jan. 10. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Lépj tovább! Szüntess meg minden kapcsolatot!
jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex hiányzik neki.
jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat az ő előző házasságából. Ott félre írtam. Nekem nincs gyermekem.
jan. 10. 15:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor szexelnénk vagy közeledne amikor találkozunk és eljön. Hogy szex legyen a vége.
jan. 10. 15:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De hát közeledik jó reggelt!
jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mérgezte meg a kapcsolatot?
jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A gyereken keresztül. Mindiig mindent kérdezett tőle azt is tudta mikor fürdök. És vele üzengetett hogy nekünk milyen jó neki milyen szar . Anya üzeni vegyél nekem bugyit neki nincs pénze. Anya üzeni hozzá is vegyél gyógyszert neki nincs pénze . És látszott a gyereken hogy már félve jön. El tünt sok személyes tárgyam. Stb
jan. 10. 16:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Talonban tart. Nem kellesz neki eléggé, de el se enged.

Miért hagyod magad? Még kell neki mondani, hogy akkor tartsa magát a döntéséhez, és ne játszadozzon az érzéseiddel.

jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Be akar hálózni, és tudja, hogy erre a legjobb módszer a jófejkedés, meg a saját maga fontossá tétele.
jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sem Te, sem a volt párod, sem az ő volt párja nem felnőtt agyilag és érzelmileg. Azt mindenki elfelejti van egy gyerek, aki ennek az egésznek a levét folyamatosan megissza szegény. Tudom, off. De amúgy meg a Te volt párod csak játszik Veled.
jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!