Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szoktatok játszmázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok játszmázni szakítás után?

Figyelt kérdés

Minden exem szakítás után olyan jól hozta ki a lépéseket hogy valahogy mindig én maradtam alul. Tudom hogy nagyon gonosz tett ez stbstb.. de kíváncsi lennék hogy kinek milyen tippje van ehhez. Pár napja szakítottunk. Zero kontakt, semmi posztolás semmi nem ment eddig egyikőnk részéről sem. Nem akarom visszaszerezni, de szeretném ha kicsit mégis látnám rajta hogy megbánta hogy elveszített. Légyszi ne oltsatok szarrá tényleg nem akarok nagyon g*ci lenni

22/N


jan. 16. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas a jatszmazas. Csak azt bizonyitod vele, hogy te nem vagy túl rajta.
jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktam játszmázni. Én annak örülök ha szakítás után békén hagynak.
jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Idő és energia pazarláson kívül nem sokat ér a játszmázás.


Foglalkozz a magad dolgával, legyèl boldog, ismerkedj. És majd ha ennek lesz gyümölcse, pl párkapcsolat mással, akkor majd úgyis a tudtára jut, de amúgy is mit számít hogy tudja-e, már nem része az életednek. Mint egy idegen véleménye …

Tőle függetlenül élj, ne ő miatta posztolj mással képeket stb, ez annyira gyerekes. Gondold el fordítva, hogy esne neked ha lenne pàrod és az meg azért posztolgat veled közös képeket, hogy az exének jelezze hogy ő màr túl van rajta (btw ezzel pont azt bizonyítja hogy nincs túl)

Ez a “szeretném látni hogy megbánta” semmit nem ér. Ego és büszkeségből jön. És ha el is éred , akkor is túl sok idő és energia úgy hogy egy exre fókuszàlsz a jelened helyett…


Btw amikor az exemet látom így kapálózni, ahelyett hogy megbánnám, inkàbb megerősíti bennem az érzést hogy jobb is hogy vége. Kínos és komikus az ilyet látni

jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne tudja meg hogy már mással vagy, mert olyankor akar visszajönni, és az neked csak rossz, pl elkezd hazugságokat terjeszteni vagy bármi. Jobb ha nem tud semmit rólad, mert bármi új infó alapján elkezdhet gondolni rád és esetleg bepróbálkozik valami játszmával a részéről.
jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugy jatszmazom, hogy semmit nem csinalok. Le se tiltom, nem torlok minden kepet. Semmi.
jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakítás után már minek játszmázni? Kapcsolaton belül se annyira oké, de ott még mondhatni van célja, szóval valahol érhető. Még ha nem is etikus eszköz, de érthető. De szakítás után? Szerintem jobban jársz ha teljesen hanyagolod őt, és inkább abba fekteted ezt az energiát hogy magadon dolgozz. Mivel ilyenkor nem árt ha újra helyrerázod magad, mielőtt újra randizni kezdesz.
jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, aki szakítás után játszmázik mindig csak megerősíti bennem, hogy milyen jól tettem, amiért szakítottam vele :D
jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!